Sleduj nás

Michal Kotalík byl odsouzen a nastupuje do vězení

Michal Kotalík byl odsouzen a nastupuje do vězení
Poslední dobou se spekulovalo o tom, že Michal Kotalík měl v minulosti problém se zákonem a nastoupí do vězení. To se potvrdilo a sám Michal Kotalík napsal delší vyjádření k této situaci.

Mělo se jednat o rvačku v dávné minulosti. Kotalík tak přerušuje slibně rozjetou kariéru. Ale kdo ví, třeba se vrátí mnohem silnější.

Kotalík napsal na sociální sítě (text je bez úprav redakcí Top-Fight.cz):


"Ahoj pro všechny přátelé ať už virtuální nebo osobní. Ahoj všem fanouškům. Je to asi měsíc kdy jsem se naposled někde veřejně objevil veřejně, či sociálně. Začínají se šířit zprávy s dotazy a konspirační teorie. Dnes se nebudu vyjadřovat k poslednímu zápasu, který byl velice bohužel poznamenám situací s kterou dnes vyjíždím na světlo a se kterou si zasloužíte abych se s vámi podělil.

Dlouho jsem přemýšlel jestli nějak vůbec dávat ven info o situaci. A rozhodl jsem se že chtě nechtě by to stejně na svět vyšlo od někoho jiného a nerad bych aby jste věřili nějaké blbosti o čemkoliv. Bohužel jsem vám nucen oznámit že jsem během minulých týdnů byl pravomocně odsouzen k odnětí svobody a poslední dny jsem věnoval blízkým, sám sobě a především přípravě na tohle těžké období. Důvod mého odsouzení nebudu blíže rozebírat.


Před zhruba dvěma lety došlo k napadení jedné dívky (kdo zná její jméno, prosím nezveřejnovat, já jí neznám.) a já do toho zasáhl. A po nějaké době ze dne na den začalo trestní stíhání. Bohužel po dlouhém soudním boji jsem byl odsouzen. Jakožto nikdy netrestaný, po snaze zastat se jsem stejně v očích soudu byl shledán chodící zbraní a díky profesionální kariéře odsouzen. Tenhle krátký popis dávám jen proto abych nedával za vznik konspiračním teoriím zlých jazyků a rodinu a blízké ušetřil při čtení právě různých teorií.

O mé situaci jsou od začátku informování blízcí z osobního života a rovněž můj tým a zvláště trenér. Oni jediný mají k dispozici detailní informace a přehled o všem co se mé situace a soudu týká. Tímto chci na závěr poděkovat všem zbylým kamarádům, rodině a týmu který mi jakkoliv pomohl. Vážím si vás. Na posledních pár dnů si chci užít chvil s rodinou a pár kamarády."

Další články