Sleduj nás

Mayweather si je tak moc jistý svou výhrou, že přímo prosí o zápas s Khabibem

Mayweather si je tak moc jistý svou výhrou, že přímo prosí o zápas s Khabibem

Dávejte si pozor na to, co si přejete. Khabib Nurmagomedov tak dlouze a nahlas volal po boxerském souboji s Floydem Mayweatherem, že by se ho opravdu mohl jednoho dne dočkat. Alespoň takto se to snažil veřejnosti prezentovat Eaglův manažer Ali Abdelaziz.

„Floyd až do dnešního dne prosí o to, aby se mohl s Khabibem utkat. Přímo PROSÍ!“ zdůrazňoval Abdelaziz ve streamu pro TMZ Sports.

„Říkám vám, že jsem každý týden v kontaktu s lidmi, co si přejí tenhle souboj vidět. Nakonec jsme to vždy my, kdo tuto možnost odmítá. Nemáme zájem… aspoň ne nyní,“ svěřoval se.


Khabib a Floyd se spolu začali bavit o možném zápase již od chvíle, co byl na UFC 229 přemožen Conor McGregor. Jednalo by se o další money fight, jenž by přilákal pozornost širokého publika.


V nedávné době však ruský Orel podepsal s UFC novou smlouvu a ta ho váže k povinnostem, které si musí vůči svému současnému zaměstnavateli splnit. Ta první jej zavazuje k obhajobě svého pásu z divize lehké váhy proti Dustinu Poirierovi. Duel se uskuteční 7. září.


Další články