Sleduj nás

Martínek odpovídá neuctivému Peštovi, který i po prohře cítí, že je lepším bojovníkem

Martínek odpovídá neuctivému Peštovi, který i po prohře cítí, že je lepším bojovníkem

Viktor Pešta je už po operaci zlomené čelisti a vzhledem k tomu, že už měl konečně více času, tak se stihl poohlédnout za titulovou výzvou, která mu v rámci Oktagonu 15 byla umožněna.

Peštův rozbor zápasu byl pro Martínka nepříjemný zejména v tom, že nevyzdvihl žádné z jeho kvalit. Zkráceně se jednalo o jednu šťastnou ránu, která přišla už v samotném úvodu a po níž došlo k onomu zranění. I kvůli tomu se byl příbramský rodák nucen vzdát a ze souboje odešel „nepoučen“.

„Kdyby mě jakkoliv porazil, tak si řeknu, ok, porazil mě lepší bojovník a můžu si z toho něco vzít. Takhle jsem prohrál, protože přišlo zranění, smůla. Třeba je lepší, ale z tohoto zápasu to nevíme. Jsem skálopevně přesvědčený, že já jsem lepší,“ uvedl nedávno zápasník, jenž si na vlastní kůži vyzkoušel i slavné UFC.

S ohledem na to, jak to bylo podané, musel i šampion těžké váhy Oktagonu zareagovat.


„Obecné pravidlo, co mě naučil život a zkušenosti a lidi z mého okolí - Nikdy nebudeš lepší nebo horší než kdokoliv jiný - jsme na úrovni, kde všichni trénujeme podobně a v zápase nám rozhodne každý okamžik a detail přípravy. Když prohraješ, nasypej si popel na hlavu, analyzuj chyby a vrať se silnější. Takhle jsem to udělal já a vím, že to funguje,“ reagoval skrze své sociální sítě.

Na Peštu nyní čeká tříměsíční pauza, po níž se dá jen těžko předpovídat, na jakou cestu se vydá. Jeho trenéři ho už delší dobu přesvědčují, aby se přesunul do polotěžké váhy. Záruku odvety s Martínkem zatím nemá, neboť samo o sobě není jisté, zdali mocný „Blackbeard“ v Oktagonu stále bude. Potřebuje ještě jednu výhru a pak prý dostane další šanci, jak se probít do UFC.


Další články