Sleduj nás

Marlon Vera reaguje na prohru se Sandhagenem a odhaluje, co s ním teď bude

Marlon Vera reaguje na prohru se Sandhagenem a odhaluje, co s ním teď budeFoto: UFC

Marlon Vera reagoval na prohru s Corym Sandhagenem. Vítězná série je sice přeťata, ale sen o titulu stále nekončí.

Zajímavé je, jak rozdílný mají lidé u tohoto zápasu úhel pohledu. Většina se přiklání k názoru, že Sandhagen dominoval a vyhrál 5:0 či 4:1 na kola, ale druzí tvrdí, že Chito byl svému protivníkovi vyrovnaným soupeřem. A sám ekvádorský bijec cítí totéž.

„Nedokázal jsem včas nastartovat motory. Měl jsem pomalý rozjezd, který zjevně v celkovém výsledku rozhodl, ale jinak se jednalo o vyrovnaný fight. Bohužel to takto v této bojové hře chodí, jednou jste nahoře, podruhé dole. Podstatné je se z podobných nezdarů nesložit a jet dál,“ nechával se slyšet Chito.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Chci, abyste věděli, že se nehodlám vzdát. Ten titul mám stále na dosah. Dám si chvíli oraz, strávím několik dní s rodinou a pak se vrátím do přípravy, abych si co nejdříve to místo na špičce vydobyl zpátky,“ slíbil ekvádorský bijec během pozápasového rozhovoru.

Vzhledem k událostem, jež byly k vidění, bychom se nemohli divit, kdyby dalším Verovým soupeřem byl takový Petr Yan. I on se v posledních zápasech propadl žebříčkem a do budoucna momentálně nemá žádné plány. Jistě nad tímto spojením UFC bude uvažovat.


Co se vítěze Coryho Sandhagena týče, ten se přiblížil k titulovým příčkám. Momentálně vyzývá Meraba Dvalishviliho, nicméně na vrcholu divize se nachází ještě Sean O’Malley. Dvě z těchto tří jmen by se tedy také měla postavit proti sobě. Jen doplníme, že o titul se 6. května utkají Aljamain Sterling s Henrym Cejudem.


Další články