Sleduj nás

Malignaggi na adresu McGregora: Je to ještě větší ku*vička, než jsem si myslel

Malignaggi na adresu McGregora: Je to ještě větší ku*vička, než jsem si myslel

Bývalý profesionální boxer a zároveň šampion ze dvou hmotnostních divizí toho měl během svého proslovu hodně co na srdci. Paulie Malignaggi se po konci aktivní kariéry připojil k týmu McGregora, jemuž před více než rokem pomáhal v přípravě na duel s Mayweatherem, jenže v té době mezi oběma borci vznikla silná nenávist, která prakticky pokračuje až dodnes.

A podle všeho to vypadá, že si sedmatřicetiletý Newyorčan pořádně vychutnal Conorovu porážku s Khabibem. „Jsme bojovníci a jako takoví buďto vyhráváme, nebo prohráváme. Podstatné ale je, abychom z toho vždy vyšli jako chlapi… žádné konfrontace a řeči uprostřed fightu typu ‚prosím, neubližuj mi, vždyť to byl jenom business‘,“ ohlíží se za UFC 229, během něhož Conor tato slova použil.

Paulie Malignaggi se po konci aktivní kariéry připojil k týmu McGregora


Postupně se začalo ještě trochu přiostřovat. „Ty ku*vo! Jaký profesionální zápasník by tohle kdy řekl? Raději bych svého soupeře nechal mi pořádně rozmlátit tlamu, než abych byl před miliony lidmi zesměšněn při tom, jak prosím protivníka, aby mi náhodou během fightu neublížil. Jsi ještě větší uplakaná ku*vička, než jsem si myslel. To bylo neuvěřitelný, jak jsi se zesměšnil,“ pokračuje ve svém rozhovoru.

Všechno, nebo alespoň většina toho, co si Conor s Khabibem během svého duelu řekli, bylo analyzováno. Toto video se dostalo i do rukou Malignaggiho. „Lámal jsem se smíchy, když jsem to viděl. Hlavou mi jen lítaly myšlenky ve stylu ‚co to je za pitomce‘, protože bych ani sám nečekal, že je někdo tak hloupý, aby to řekl takhle nahlas. To je stejný, jako kdyby říkal ‚prosím, ještě není konec, tak na mě buď něžný‘,“ smál se.Další články