Sleduj nás

Malignaggi: Conor moc dobře ví, že jsem jeho největší noční můra. Až dám Lobova, vypořádám se i s ním

Malignaggi: Conor moc dobře ví, že jsem jeho největší noční můra. Až dám Lobova, vypořádám se i s ním

Jsou všechny ty boxerské lekce Conorovi k něčemu dobré. Znamená to, že se připravuje na zápas? Na tyto otázky nám odpoví až čas, doposud se však můžeme řídit tím, co nám říkají fakta, a ta hovoří o duelu vysloužilého boxera Paula Malignaggiho s bývalým MMA zápasníkem Artemem Lobovem.

Pokud půjde vše podle plánu, McGregor by mohl opět navléct boxerské rukavice. Nejdříve ovšem musí doléčit zraněnou ruku a počkat si na výsledek zápasu, který se postavil na velice slušné propagaci. Malignaggi totiž slibuje, že Lobova zanechá v hlubokém kómatu, načež se vymočí do jeho bezzubé pusy. Tímto velice nevybíravým slovníkem si proti sobě poštval velké řady bojových nadšenců, ale rovněž je donutil, aby jeho zápas s Artemem sledovali.

Hlavním důvodem, proč vysloužilý americký boxer (tedy Malignaggi) tuto trnitou pouť podstupuje, je ten, aby si vysloužil zápas s Conorem. Dopředu jej žene víra, že pokud bezmilostně vypleská jeho kámoše Artema, pak irský Notorious povstane, jako to udělal loni v dubnu (útok na autobus), a bude se snažit svého přítele pomstít.

„Conor moc dobře ví, že jsem jeho největší noční můra a záměrně se mi vyhýbá. Ten strach mu lze vidět na očích,“ pravil Paulie, jehož stále dožírá ta událost z léta roku 2017. McGregor se tehdy připravoval na souboj s Mayweatherem, přičemž za sparingpartnera si zvolil právě Malginaggiho. Internet následně obletěl záznam toho, jak bývalý a velice zkušený boxer v této zkoušce „neobstál“ a letěl po tvrdém knokautu od McGregora k zemi. Osmatřicetiletý rodák z New Yorku se však bránil tím, že celou dobu Conorovi nakládal, což ovšem už žádný záznam neprokazoval.


„Jsem si jistý, že kdyby bylo zveřejněno celé video, jak ode mě dostával na prdel, tak se na to lidé budou dívat jinak. Ale Conor je bohužel srab, který žije z jednoho šťastného momentu, jemuž předcházely pravidelné a mnou řízené výprasky. Až se s ním utkám, tak světu ukážu, kdo měl pravdu. Zápas se mnou nadobro ukončí jeho kariéru,“ věří si Malignaggi.


Další články