Sleduj nás

Makhmud Muradov vyhlíží návrat do klece. Soupeře má vytipovaného

Makhmud Muradov vyhlíží návrat do klece. Soupeře má vytipovaného

Makhmud „Mach“ Muradov (24-6) vyhlíží svůj další návrat do oktagonu UFC. Soupeře si osobně vybral a oslovil jej prostřednictvím svých sociálních sítí.

S Machem jsme se původně měli vidět 14. března na UFC v Brazílii. Jeho protivník, Antonio Carlor Jr. (10-4-0), se ovšem zranil, a tak byl uzbeckému válečníkovi předložen Carl Roberson (9-2), s nímž se měl nově utkat 18. dubna. I z tohoto zápasu ale sešlo, nyní však vinou pandemie koronaviru.

Jakmile se situace ve světě o něco zklidnila, přihlasil se Mach hbitě o slovo. Za soupeře si vybral svého brazilského kolegu, s nímž se měl původně utkat již v březnu.


Makhmud Muradov a Antonio Carlos

„Ahoj, Carlosi! Všiml jsem si, že už jsi se dostal ze zranění a že znova trénuješ. Tak co říkáš, že bychom dodělali započatý byznys a sdíleli spolu klec? Ukažme všem našim fanouškům skvělou válku! Kdo by si to přál vidět?“ ptal se Muradov na svém Instagramu.


Jak odpoví brazilský bojovník a dočkáme se toho, co napoprvé nevyšlo? Mach už má nepochybně svého protivníka alespoň zčásti nastudovaného a stejně jako předtím, i teď bude platit, že si bude muset dát pozor zejména na jeho jiu-jitsu, kterým zneškodnil osm z deseti soupeřů. 


Další články