Sleduj nás

Leo Brichta: V OKTAGONu jsem nedostal titulovou šanci ani pořádnou výplatu!

Leo Brichta: V OKTAGONu jsem nedostal titulovou šanci ani pořádnou výplatu!Foto: OKTAGON MMA

Návrat k MMA, navíc na té největší evropské scéně a na zdaleka nejsledovanějším turnaji. Leo Brichta nepatří mezi borce, které by svazovala nervozita. Naopak, roste s příležitostí a dokáže jí využít. Nyní se po období, kdy nemohl naplno rozvinout svůj potenciál, chystá uhranout polskou scénu.

„Být v KSW pro mě znamená skvělou příležitost. Jsem rád, že můžu být součástí největší MMA organizace v Evropě. Určitě jsem rád, že se můj zápas přesunul na turnaj Colosseum, ale také mě to trochu zkomplikovalo přípravu,“ připomněl Leo změnu termínu, kterou zavinila infekce jeho soupeře. Nyní je Maciej Kazieczko zdráv a připravený pořádně otestovat českého bijce.

„Na mého soupeře jsem se nijak speciálně nepřipravoval. Vím o něm, že je to tvrdý a velmi dobrý postojář, což si myslím, že jsem taky. Těším se na ten zápas a těším se na to, že nás to bude oba bolet a že to bude velmi tvrdý,“ potvrdil Brichta, že je na boj extrémně natěšený.

V rozhovoru pro polská média se také vrátil ke svému angažmá v OKTAGONu, se kterým se nerozcházel zrovna v dobrém.

„Měl jsem tam deset zápasů a z toho jsem devět vyhrál. Čekal jsem, že dostanu šanci bojovat o titul, ale stále se nic nedělo. Také peníze byly na takové úrovni, že jsem z nich nemohl vyžít. Měl jsem tři čtyři tisíce za zápas. Musel jsem chodit do civilní práce, což s profesionální kariérou nejde dohromady,“ zhodnotil podmínky pro server inthecage.pl.Další články