Sleduj nás

KSW 83: Leo Brichta vs. Maciej Kazieczko video, analýza a livestream

KSW 83: Leo Brichta vs. Maciej Kazieczko video, analýza a livestreamFOTO: KSW

V polském hlavním městě Varšavě se uskuteční KSW 83 na fotbalovém stadionu, který pojme až 60 000 fanoušků.

Tato událost s názvem KSW 83: Colosseum 2 přivítá mezi moderními gladiátory také českého bojovníka Leo Brichtu, který se chystá na svou premiéru v polské organizaci.

Dříve působil v Oktagonu a později i v RFA. Od roku 2020 Leo Brichta neokusil porážku a jeho profesionální bilance zahrnuje 10 výher a 3 remízy.


Pocházející bojovník z Prahy je vynikajícím postojářem, který často ovládá střed oktagonu. Během celého zápasu se snaží svého soupeře tlačit a v lehké váze disponuje zničujícími závěrečnými údery.

V posledních letech se však výrazně zlepšil i ve wrestlingu, jak dokazují tři z posledních pěti výher ukončených submisí.


Brichta je tak komplexním bojovníkem, který začal již od dětství s judem a později se zaměřil na Muay Thai.

Ve svých 25 letech je výborně fyzicky i rychlostně připraven, ačkoli kvůli zrušenému duelu v květnu měl trochu delší přípravu. S přibývajícím věkem se navíc uklidnil a získal bojový intelekt a trpělivost.

Domácí bojovník Maciej Kazieczko, který je ve svých 29 letech veteránem KSW, je také postojářem. To by mělo vyhovovat právě Brichtovi. Kazieczko stejně jako Brichta nabízí atraktivní souboje, a z posledních pěti zápasů žádný nekončil na body.


KSW 83 živě

Duel těchto skvělých strikerů by se mohl ukončit KO/TKO. Zápas a celý turnaj můžete sledovat na oficiálních stránkách KSW.

Pokud si chcete vsadit na svého oblíbeného bojovníka a sledovat živé přenosy Oktagonu a UFC, určitě se registrujte zde a vyberte volnou sázenku 500,- Kč zdarma.

Níže se můžete podívat na video a výsledky z vážení turnaje KSW 83.Další články