Sleduj nás

Krysa dostala svůj sýr! Myles Price porazil Petera Queallyho v zástupné válce Khabiba s McGregorem

Krysa dostala svůj sýr! Myles Price porazil Petera Queallyho v zástupné válce Khabiba s McGregorem

Pamatujete si na muže, který slíbil, jak si v duelu smlsne na kryse, co zradila jeho tým, protože se chvíli před UFC 229 připojila ke Khabibovi, aby mu pomohla vyzrát na McGregora? Pak tento zápas, který se považuje za nejemotivnější v celé historii Irska, neboť se konal právě v Dublinu, skončil vítězstvím onoho „zrádce“. 

Conor McGregor, Peter Queally a Myles Prince kdysi byli tři přátelé, kteří společně hájili barvy SBG Ireland Gymu, až se jednoho dne poslední jmenovaný rozhodl, že z něj vystoupí, a co víc, ještě se vydal do Ameriky, kde pomohl Khabibovi Nurmagomedovovi s přípravou na duel právě proti „Notoriousovi“. 


Dokážete si představit větší zradu? Peter Queally to doteď nemohl skousnout, a proto vyhlašoval, že pokud existuje nějaký způsob, jak si to může s Princem legálně vyříkat, půjde do toho zuby nehty. 

Ta příležitost se nakonec naskytla. Bellator pořádal svůj poslední turnaj právě v Dublinu, a protože se oba bijci nachází pod jeho křídly, zajistil jim vzájemnou bitvu, která se nesmazatelně zapsala do dějin irského MMA. Tábory fanoušků se opět rozdělily na dvě skupiny, přičemž drtivá většina z nich podporovala Queallyho, aby svému slovu dostál a Princovi za jeho zradu vymlátil duši z těla. 


Co si však osud nepřál, bylo to, že váhy osudu zůstaly nakloněny jeho protivníkovi, jenž během duelu, který se uskutečnil v noci ze soboty na neděli, přemohl svého soka na body. Hořká pachuť tedy v ústech zůstala a situace se stále nedořešila. 

Jak se tato situace vyvinuje? To zatím netušíme. Možná nám napoví až čas. „Všechna čest Mylesovi, že to ustál. Myslel jsem vážně všechno, co jsem před zápasem řekl, nehodlám vzít nic zpátky. Nerespektuji ho za to, co udělal, ale respektuji ho za dobrý boj, který předvedl,“ uvedl Queally po souboji.Další články