Sleduj nás

Konečný a návrat do profesionálního boxu? Nic není nemožné...

Konečný a návrat do profesionálního boxu? Nic není nemožné...
Lukáš Konečný oslavil čtyřicet let a do ringu vstoupil naposledy před čtyřmi roky. Nyní se vrátí opět mezi provazy v Ústí nad Labem, kde si dá exhibiční boxerský duel u Hospůdky EDEN.

Lukáš se také přiznal, že je možný návrat i do profesionálního boxu. Konečný se tomuto bojovému sportu věnuje každý den. Vlastní svůj klub a moc dobře ví, co si v jeho letech může dovolit. „Budou tu profesionálové, k tomu pořádám zároveň soustředění, tak půjdu do ringu a dám si pár kol, uvidím, jaký to bude. Podobnou akci jsme pořádali už loni."

A co profesionální box? „Musím se přiznat, že v hlavě to pořád mám, ale muselo by se sejít více věcí. Například soupeř, peníze, zápas pro charitu, nějaká výzva. Pokud by se nějaký boxer ozval, že mi dá přes hubu, tak šance je. Každý den se věnuji boxu, mám klub, vím, jak na tom jsem, jestli bych stačil, nestačil. Je to také o tréninku, času, kterého moc není, ale jak jsem řekl, v hlavě jsem to ještě nezabalil."

Kdo je Lukáš Konečný?


Lukáš Konečný je bývalý český boxer, bývalý mistr světa ve velterové váze, trenér a politik. Kariéru profesionálního boxera ukončil v dubnu 2013 a následně se začal věnovat trénování, přičemž učí například Fabianu Bytyqi a Lucii Sedláčkovou.


Další články