Sleduj nás

Končím v UFC a jdu konečně vydělávat, oznámil přední bojovník. Údajně jedná s Jakem Paulem

Končím v UFC a jdu konečně vydělávat, oznámil přední bojovník. Údajně jedná s Jakem PaulemFOTO: UFC

Měl políčeno na titul šampiona střední váhy, pokaždé ale zůstal stát kousek před vrcholem. Derek Brunson patřil k těm bojovníkům, kteří se pořád snažili a snažili, ale nikdy nevylezli na vysněný vrchol.

Pakliže by Derek chtěl, mohl se o ten výšlap pokusit ještě jednou. Po konzultaci s vedením organizace ale usoudil, že se o to již pokoušet nebude. Jednak není nejmladší (39 let) a jednak si také chce na stará kolena pořádně vydělat. A teď je na to ta pravá chvíle.

„Derek působil pod záštitou UFC dlouhých jedenáct let. Za svoji kariéru se vůbec nemusí stydět, měl jednu z nejlepších, jakou si lidé mohou jenom přát. Posledních sedm let se vždy motal okolo nejlepší pětky žebříčku a vydával ze sebe to nejlepší. Teď ovšem nastal čas, aby se soustředil i na jiné věci,“ potvrzoval pro server MMA Fighting Brunsonův manažer Ali Abdelaziz.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Zatím nevíme, kam jeho kroky povedou, ale máme nějakou představu. Derek má nějakou představu. Pakliže to vyjde, může to být velké a vy se s ním ještě uvidíte,“ poodhalil.

Tato slova zní poněkud tajemně, proto je jen o pár chvil později sám UFC veterán s americkými kořeny rozšifroval. V merku má totiž zápasy influencerů, přičemž jednoho takového si už sám vybral.


„Koukám na to, co teď budí pozornost, a nemohu si nevšimnout, že si tu neustále vyskakuje nějaký Jake Paul. V minulosti jsme měli nějaká jednání, ale protože jsem byl pod smlouvou s UFC, nebylo možné v nich pokračovat. Teď jsem však volný a připraven vydělávat,“ informoval Brunson.

Derek tak dal vzpomenout na rok 2021, kdy skutečně s Jakem Paulem jednal. „Jake mě vyzval do ringu, protože hledal kvalitního oponenta. Předtím jednal s Jorgem Masvidalem, kterého Dana White nechtěl pustit. Nechtěl, aby jeho hvězdu zmlátil nějaký YouTuber. Já bych mu ale žádnou ostudu neudělal, tak doufám, že mě pustí,“ řekl před dvěma lety Brunson. Jeho přání tehdy vyslyšeno nebylo, Dana White prostě tyto výjimky nedává.

Zdroj: MMA Fighting, Most Valuable PromotionsDalší články