Sleduj nás

Klein pro mě není soupeř, rozeberu ho! hlásí před bitvou anglický oponent

Klein pro mě není soupeř, rozeberu ho! hlásí před bitvou anglický oponentFOTO: UFC

Lajoš Klein míří už tento víkend do nepřátelského teritoria, kde si na něho brousí zuby domácí borec Jai Herbert. Ten si před avizovanou bitvou opravdu hodně věří. 


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

První slovenský bijec, který se dostal do UFC, se pokusí prodloužit svoji vítěznou sérii, jež momentálně čítá dvě výhry v řadě. Tou třetí by mohl překlenout to těžké období a ukázat, že do UFC skutečně patří. 

Proti bude Jai Herbert, jenž to od svého příchodu na vrcholnou MMA scénu má 2-3. Proti Kleinovi si však až podezřele moc věří, což dokázal během předzápasové tiskové konference. 


„Sledoval jsem Kleinovy zápasy a musím říct, že ve svém repertoáru nemá nic, co jsem ještě neviděl nebo na co bych nebyl zvyklý. Nezpochybňuji jeho kvality, to v žádném případě, jen prostě z něho necítím takové nebezpečí,“ líčil Herbert, jehož v bitvě požene dopředu domácí publikum. 

„Myslím si, že tohle je přesně ten druh zápasu, kde bude KO viset ve vzduchu. Chci fanouškům doručit prvotřídní show a zapůsobit na ně nějakou stylovou výhrou. Cítím, že tam to KO padne. Klein pro mě není vyloženě soupeř. Hodlám ho rozebrat!“ burcoval na tiskové konferenci. 


Anglický bijec vykazuje patřičné sebevědomí, ovšem až samotný zápas v kleci ukáže. Dočkáme se jej již tuto sobotu na londýnském galavečeru UFC 286, kde nám hlavní náplň večera obstará dvojice Leon Edwards a Kamaru Usman. 


Další články