Sleduj nás

Kincl nikdy neměl jít o titul, štěká Vémola. Na konci roku mu ho ale stejně vezme

Kincl nikdy neměl jít o titul, štěká Vémola. Na konci roku mu ho ale stejně vezme
Karlos Vémola měl opět svůj den, a když slyšel jméno Patrik Kincl, pomalu se rozštěkal.

Královehradecký bojovník zápasil ještě prakticky nedávno o titul velterové váhy KSW. Tam prohrál s tamní hvězdou Robertem Soldicem, načež si hned vysloužil titulový zápas pod hlavičkou Oktagonu… No dává to logiku? Podle Terminátora nikoliv.

Karlos Vémola a Patrik Kincl se nemají v oblibě


„Patrik Kincl bojoval o titul šampiona střední váhy (do 84 kg) Oktagonu poté, co prohrál v sedmdesát sedmičce. Prohrál ve velterové váze a za odměnu dostal titul v osmdesát čtyřce… Nikde jinde by mu o pás jít nedovolili,“ pálil Vémola na adresu svého oblíbeného soka.

„V UFC by se nikdy nestalo, že když bojujete o titul v Bellatoru, a tam prohrajete, tak hned na to dostanete titulový zápas v UFC. Takže zjevně se to od začátku Oktagonu takhle hodilo…,“ postěžoval si Vémola prostřednictvím deníku Sport.


V případě Kincla je třeba zmínit, že si také nebere servítky, když má o Karlosovi mluvit. Naposledy mu třeba vyčetl, že ten svůj strach z odvety s ním už nemůže dávat více najevo. A teď navíc dostane v boji o pás polotěžké váhy „oběť" v podobě čistého postojáře Aleksandara Iliče - to jen pro udržení vítězného rekordu.

patrik kincl vitezstvi oktagon 31


„Pořád dokola… Řekl jsem, že teď nebudu (za Patrikem) shazovat do osmdesát čtyřky. Kdyby chtěl on se mnou zápasit, mohl jít za mnou do devadesát trojky (namísto Iliče). Pokud nechce, bude si muset počkat. Udělám si titul v devadesát trojce. Potom odshazuju, a pokud ještě bude mít Kincl titul, seberu mu ho na konci roku,“ zopakoval Vémola svůj hlavní bojový plán.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články