Sleduj nás

Khabib není zavřený v Rusku, všechno je to lež, říká veterán Taktarov

Khabib není zavřený v Rusku, všechno je to lež, říká veterán Taktarov

Ruská vysloužilá MMA hvězda, která před více než dvaceti lety řádila také v UFC, označila všechny zprávy, podle nichž nemůže Khabib kvůli karanténě vycestovat ze země, za nepravdivé.

„Může Khabib opustit zemi? Samozřejmě! Soukromá letadla a soukromé aerolinky nikdo nezakázal,“ hlásil Oleg Taktarov, který se dobře zná s celou rodinou Nurmagomedovů. Jejich vzájemné vztahy ovšem nejsou zrovna přátelské.

„Pokud někde slyšíte, a zejména od Khabiba, že nemůže vycestovat ze země, pak je to lež. Nechci to téma příliš rozebírat, protože většina lidí čeká, až si do nich kopnu, aby měli o čem diskutovat. Pravda je ale taková, že lety jsou povoleny. Soukromá letectví jsou naprosto odlišný příběh,“ tvrdil Taktarov.


„Khabib má v Rusku spoustu vlivných přátel, včetně prezidenta Putina. Stačil by jeden telefonát a mohl by letět. Každý byznysmen mu v tomhle rád pomůže,“ doplnil bývalý MMA bojovník.  


Khabib Nurmagomedov během pondělního rána na svém Instagramu vyjádřil pochybnosti, že se nejspíše nebude moct dostat z Ruska, které se kvůli pandemii koronaviru zavřelo do karantény.

Velkou věc z této záležitosti udělala media, která okamžitě titulový duel s Tonym Fergusonem odpískala, načež se ještě téhož dne večer objevil Dana White a řekl: „Tak dlouho, jak jen to bude možné, fight stále platí.“ A šéf UFC udělá cokoliv, aby Khabiba dostal ze země. „Věřte mi, stále na tom pracuji,“ podotýkal.

Lokaci ovšem neví ještě ani on sám. „Až přijde ten správný čas, tak vám to řeknu. Do té doby si to nechám pro sebe,“ sdělil White, jenž byl naštvaný na novináře, kteří překrucovali fakta. Nic víc proto nikomu už říct nehodlá. Doposud tedy i my musíme vyčkávat, než dostaneme další instrukce. Další články