Sleduj nás

Khabib a skvělý wrestler? Však mi nic neudělal, směje se McGregor. Uznání chová k někomu jinému

Khabib a skvělý wrestler? Však mi nic neudělal, směje se McGregor. Uznání chová k někomu jinému
Ani po čtyřech letech nemůže zapomenout na prohru, kterou mu uštědřil Khabib Nurmagomedov. Opět ale připomněl, že šlo o štěstí.

Conor McGregor si evidentně pomalinku vyšlapává cestičku zpátky do nitra oktagonu, a tak začíná opět budit zájem. To se mu podařilo vskutku výtečně a stačilo k tomu jediné – opřít se do svého oblíbeného soka Khabiba Nurmagomedova a zpochybnit jeho schopnosti.

„Nemám nic proti wrestlerům a zemařům obecně, ale všeho s mírou. Když tento styl někdo využívá pouze k tomu, aby vám očuchával rozkrok, jako to dělá například Khabib, pak se to ani nedá nazývat bojovým stylem,“ řekl McGregor.

„Za svou kariéru jsem čelil několika zemařům, ale jediný, koho opravdu uznávám, to je Chad Mendes. To je skutečný bojovník, jehož lokty vůbec nejsou žádnou legrací. Všichni ostatní jsou na zemi k smíchu. Takový Khabib mě jenom lechtal, nic mi neudělal, naopak sám ochutnal mou levačku, a ještě se bál odvety,“ nemohl si odpustit další rýpnutí.

Khabib nurmagomedov orel


Chad Mendes a Conor McGregor se spolu střetnuli v červenci roku 2015 a po poměrně rušném průběhu nakonec houževnatý Ir slavil výhru na TKO v samotném závěru druhého kola. Během boje ovšem pociťoval pravou sílu ground & pound a kolikrát to vypadalo, že má namále. V postoji to ale už byla opět jeho show.

Další články