Sleduj nás

McGregor: Khabib mi v zápase nic neudělal, a navíc se bál odvety. Už se nemůžu dočkat, až porazím jeho poskoka

McGregor: Khabib mi v zápase nic neudělal, a navíc se bál odvety. Už se nemůžu dočkat, až porazím jeho poskokaFoto: UFC

To by nebyl Conor McGregor, aby si při svém návratu nerýpnul do Khabiba Nurmagomedova i dalších bojovníků.

Ani po necelých šesti letech nemůže Conor zapomenout na prohru, kterou mu uštědřil Khabib Nurmagomedov.

Irský Notorious to má jen pár týdnů do svého dalšího oficiálního návratu, během kterého se pokusí vypořádat s bývalým šampionem lehké váhy Bellatoru Michaelem Chandlerem. Protože ale počítá, že půjde o hladký bojový úkol, mohl se před ním zaměřit na další potenciální hrozby v divizi.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Conorův hněv si vyslechl například Islam Makhachev, což je současný šampion lehké váhy UFC, ale také i Khabib Nurmagomedov, jenž bude zanedlouho celé čtyři roky v důchodu. Oba tito zápasníci jsou nicméně z Dagestánu a disponují prakticky totožným stylem. Takovým, který zrovna nemusí každému lahodit.

„Nemám nic proti wrestlerům a zemařům obecně, ale všeho s mírou. Když tento styl někdo využívá pouze k tomu, aby vám očuchával rozkrok, jako to dělá například Khabib, pak se to ani nedá nazývat bojovým stylem,“ řekl McGregor v interview pro The Mac Life.


„Za svou kariéru jsem čelil několika zemařům, ale jediný, koho opravdu uznávám, to je Chad Mendes. To je skutečný bojovník, jehož lokty vůbec nejsou žádnou legrací. Všichni ostatní jsou na zemi k smíchu,“ poznamenával.

„Takový Khabib mě jenom lechtal, nic mi neudělal. A ten jeho poskok Islam Makhachev je podobný čichač suspenzorů, nic neumí, je přeceňovaný. Už se nemůžu dočkat, až mu má levačka sjede po ksichtu,“ nemohl si odpustit další rýpnutí, čímž naznačil, že je v budoucnu připravený zabojovat o titul lehké váhy.

Je třeba počítat s tím, že když se McGregor vrací, spousta věcí bude jinak. Trashtalk je nedílnou součástí jeho image, a navíc jím umí být natolik přesvědčivý, že tím dokáže udržet spoustu lidí v napětí. Nyní například rozvířil emoce videem z divokého večírku, kde se rozhodně nechoval tak, jak se u profesionálního bojovníka pár dní před zápasem sluší a patří. Jde o další z jeho záhadných her, anebo to je prostě jeho nový životní styl? Další články