Sleduj nás

Když Mike natahoval svou pravačku, tak jsem se málem pos*al, přiznává jeho lapař

Když Mike natahoval svou pravačku, tak jsem se málem pos*al, přiznává jeho lapař

Už je to tak. Mike Tyson opravdu dře jako kůň, aby se mohl v nějaké dohledné době opět vrátit do ringu. Půjde sice pouze o krátké charitativní zápasy, ale i tak si je nikdo nenechá ujít.

Proslulý „Nejděsivější muž světa“ prozatím v době virové pandemie trénuje v prostorách vlastního domu. Na pomoc si k sobě vzal známého kouče Rafaela Cordeiru, jenž zanedlouho čtyřiapadesátiletému Tysonovi zároveň dělá lapaře. Jedná se o snadnou práci? To v žádném případě!

„To jsou rány jako z pekla!“ pravil Cordeira. „Během své kariéry jsem pomáhal celé řadě renomovaných chlápků, ale Mike je zcela na odlišné úrovni. Pro mě to byla neuvěřitelná zkušenost. Teď se mohu chlubit, že jsem trénoval se svým idolem!“ přiznával muž, jehož můžeme vidět na níže přiloženém videu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Spoustu lidí jistě zajímalo, jaké to asi bude, až se Tyson vrátí. Bude mít tu svou pověstnou rychlost? Bude to ta stejná exploze, která bortila obranné bariéry soupeřů? Ano, kardio nebude stavěné na dlouhé zápasy (proto se Mike chystá jen na tříkolové exhibice), ale prozatím zde příliš moc rozdílů v jeho starém a novém já není vidět.

„Ihned, jak jsme přešli na lapy, jsem si řekl: ‚Můj bože!‘ Nevěděl jsem, co mohu očekávat. Však Mike na lapách nebyl snad deset let! Musíte mít pevné nervy, pokud mu chcete pomáhat s přípravou. Jakmile nejste dostatečně zkušení, půjdete k zemi. A já to měl možnost vidět. Když letěl ten pravý hák, cítil jsem ho. Ten hák by i dneska dokázal někoho zabít!“ odhaloval Cordeira.

mike_tyson_promena


Tréninky s legendou prý nebyly zrovna medové. „Začátky byly nejhorší. Já si lapy normálně držím blíže u hlavy, ale když vystartovala Tysonova pravačka, tak jsem se lekl. Náhle mi před očima prosvištěl celý můj život. Moje žena, moje děti, můj pes… prostě všechno. Cítil jsem, jako kdyby na mě sáhla smrt. Byl to můj strach,“ reagoval Cordeira v interview pro ESPN.

Toho, že Iron Mike nebude na svůj comeback připravený, se nebojí. „Co vám již teď mohu přiznat, je to, že pokud se Mike rozhodne vrátit do ringu, bude na 100 % připraven. Jeho síla je na kompletně jiné úrovni. Viděl jsem tu explozi, tu rychlost. Je to jako by proti vám stál kluk, kterému je 21 nebo 22 let!“ dodával.

Mike Tyson opět trénuje a chystá návrat do ringu! Výtěžek poputuje na charitu


Další články