Sleduj nás

Karlos Vémola otevřel soukromou zoo. Za vstup zaplatíte pouhých 10 000 Kč

Karlos Vémola otevřel soukromou zoo. Za vstup zaplatíte pouhých 10 000 KčFOTO: OKTAGON MMA

Zdá se, že Terminátor snad ani není člověk. Kdo jiný si stihne zaletět na nákupy do Dubaje, během tří týdnů se připravit na titulovou bitvu s novým soupeřem, a do toho všeho ještě otevřít domácí zoo?

Chcete si projít Karlosovo domácí zoo? Cena za vstup je sympatických 10 000 Kč, když k tomu navíc připočtete fakt, že vstupným zároveň podpoříte i Zoo Plasy, není moc o čem přemýšlet. Dobrý nápad, co říkáte?

„Nejenom pes, ale také lev může být nejlepším přítelem člověka. Pokud máte zájem o návštěvu Vémolandu a současně tak chcete podpořit Zoo Plasy, neváhejte mě kontaktovat. Cena je 10 000 Kč,“ napsal Vémola na svůj Instagram.


Některým fanouškům přijde, že je cena příliš přestřelená, jiným naopak úplně v pořádku.

„Deset tisíc? Haha, tak to je dobrej šašek,“ nebere si servítky jeden z komentujících. „Co pořád řešíte? Nikdo vás nenutí, abyste tam šli. A kdo chce, tak si to zaplatí, náhodou je to hezké gesto podpořit zoo už v tak těžké době,“ zastává se další fanoušek.


„Ta cena je nastavená dobře. Kdyby to bylo levnější, tak by od rána do večera nedělal nic jiného, než že by prováděl lidi po domě. Nehledě na to, že část jde na zoo,“ chválí Terminátora další komentující.

V komentářích se pak opakuje jedna otázka, a to, zda tam Vémola bude přítomen. „Za ty prachy? Ještě aby ne,“ reaguje za něj jeden ze sledujících.

A jak se líbí nápad se soukromou zoo vám? Zaplatíte si vstup a podíváte se, jak žije legenda českého MMA?Další články