Sleduj nás

Karlos Vémola: Lidé, co věří mému soupeři, jsou fanatici. Je vidět, že tomuto sportu ještě nerozumí

Karlos Vémola: Lidé, co věří mému soupeři, jsou fanatici. Je vidět, že tomuto sportu ještě nerozumíFoto: OKTAGON MMA

Karlos Vémola se pomalu chystá do další bitvy, přičemž se nestačí divit, kolik lidí věří jeho soupeři. „Však ještě nic nedokázal!“

Čas se neúprosně krátí a doba další titulové obhajoby českého Terminátora pomalu nastává. Stane se tak 7. října na OKTAGON turnaji v Bratislavě, která bude nepochybně hlasitě podporovat domácího borce Pavola Langera. 

Za normálních okolností by byl Vémola favoritem, ale po posledních výkonech se mu už tak moc nevěří. Kurzy se vyrovnávají a mezi lidmi i zápasníky začíná převládat názor, že dříve slavný Terminátor padne. Znovu.

„To je jenom dobře, pokud mi nevěří,“ ozval se Vémola, jemuž vyrostl šibalský úsměv na tváři, když se o této nedůvěře dozvěděl. „Do svých zápasů normálně vstupuju jako favorit a toto je snad poprvé, co si pamatuju, že by lidé tipovali za vítěze soupeře. Domnívám se, že naše publikum tomuto sportu ještě tak moc nerozumí a hodnotí na základě posledních dvou zápasů.“

Obecně převládá názor, že Karlos po infekci, kterou prodělal loni v prosinci, už není sám sebou. V dubnu v Liberci jej dobře trefil Al Matavao, jenž se málem dopustil překvapení. V květnu v Praze jej však už porazil Patrik Kincl a v červenci na Štvanici jej potrápil Lucas Alsina. V této souvislosti se proto předpokládá, že by se překvapení mohl dopustit i Pavol Langer.


„Langer je člověk, který prohrává každý druhý zápas, do kterého vstoupí,“ nesouhlasí Terminátor s pochybnostmi na jeho kvality. „Jen od nás prohrál s Kotalíkem, Škvorem a Montagnacem. V jeho stylu je hodně mezer, na kterých musí ještě pracovat. Já ty jeho mezery vidím a pochopitelně jich hodlám využít,“ hovoří.

Dal přitom i vzpomenout na předchozí situace, kdy se mu nevěřilo. „Vzpomínám například, jak tu před několika lety bylo dost lidi zfanatizovaných, když věřili, že by mě mohl porazit i Vašek Mikulášek... Já přitom mám třikrát tolik zápasů (co Langer). Tohle si musím jenom pohlídat. Bude to pro mě souboj jako každý jiný,“ promluvil Vémola na YouTube kanálu Max MMA.


Další články