Sleduj nás

Kareš připomněl Vémolovi, že má u něho desetimilionový dluh, nemine je ani soudní jednání

Kareš připomněl Vémolovi, že má u něho desetimilionový dluh, nemine je ani soudní jednání
S ohledem na návrat organizace XFN se opět otevřelo několik starých sporů. Jeden takový bude údajně potřeba uzavřít s Karlosem Vémolou.

Český Terminátor se dle slov promotéra Petra Kareše svým náhlým přesunem do Oktagonu MMA provinil vůči pravidlům smlouvy s XFN, čímž mu vznikla pokuta deset milionů korun. Aby však byly tyto peníze z olomouckého zápasníka úspěšně vymoženy, bude muset dojít k soudnímu jednání. Paradoxem (leč pochopitelným) je, že na něco takového v současné chvíli není čas.

„Karlos Vémola porušil smlouvu a já se s ním budu soudit a budu ho žalovat, ale teď na to prostě není čas. Nyní vracíme peníze za vstupenky, platíme zápasníky, já trénuji na zápas s Krištofičem a do toho připravujeme další akce,“ upozorňoval Petr Kareš skrze svůj poslední rozhovor na kanálu RP Records.


„Tyhle věci jsou pro mě nyní prioritou, a až se to vše vyřeší, tak se třeba zamyslím a vrátím se k Janu Brčákovi, Petrovi Ondrušovi a Karlosovi Vémolovi,“ připomínal s tím, že Jan Brčák, který XFN v době úpadku kontroloval, zmizel neznámo kam. Prakticky se po něm slehla zem.

Po kom se však zem neslehla, to je Terminátor, který má důvěryhodné alibi, že nechtěl v XFN zápasit bez nároku na odměnu. I tady se Kareš bránil tvrzením, že každý, kdo zná Vémolu, ten ví, že by nezápasil zadarmo (pátý odstavec). Jak se celá situace vyřeší, to nám prozradí dění v následujících týdnech.

Další články