Sleduj nás

Kamaru Usman je připraven v oktagonu zabíjet, aby si vysloužil zápas o titul

Kamaru Usman je připraven v oktagonu zabíjet, aby si vysloužil zápas o titul

Nigerijská noční můra, jak si Kamaru přezdívá, je v UFC zatím neomylná. Od začátku svého působení pod touto vlajkou nepoznala žádného přemožitele, přičemž její poslední obětí se stal nevyzpytatelný Rafael dos Anjos. I přesto se k souboji o titul zdaleka ani nepřiblížila… 

Kamaru Usman (14-1-0) zažil jedinou porážku na začátku své MMA kariéry. V UFC se mu nesmírně daří, což poznalo už devět jeho soupeřů, a on sám každým duelem tajně doufá, že vyšle signál směrem k Danu Whiteovi. Ten zatím s ohledem na jeho jízdu neřekl zhola nic. 

Kamaru Usman je připraven v oktagonu zabíjet


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Asi budu muset v oktagonu někoho zabít, aby si mě konečně někdo všiml,“ pravil rozhořčený nigerijský borec, jenž ví, že aktuální šampion velterové váhy (Tyron Woodley) je momentálně zaneprázdněn nabídkami soubojů. Žádná z nich se však neskloňuje s jeho jménem. 

„Kdybych na sobě tvrdě nedřel nebo bych měl vrtkavou formu, pak neřeknu ani slovo, ale v současné době pevně věřím tomu, že tu pro mě není vyrovnaný soupeř. Jsem přesně tím typem chlápka, jakého byste si nepřáli v kleci dostat,“ vychvaluje se. 


Kamaru Usman chce být šampion

Největší výhodu vidí ve své všestrannosti. „Většina zápasníků se drží nějakého zašlého trendu. Jeden je dobrý v postoji, druhý zase na zemi, jenže já jsem ten, kdo je připraven na všechno. Zatímco ostatní musí čekat na svou chvilku slávy, já dokáži dominovat celý zápas,“ říká. 

A podpořit by ho měli i fanoušci. „Kdykoliv stojím v kleci, publikum jásá. Nikdo nemá rád nezáživné zápasy, kde se dva borci válejí jenom na zemi. Já jsem přesný opak, protože dávám lidem to, co chtějí vidět,“ uzavírá současný rank 5 z velterové váhy.Další články