Sleduj nás

Jsme tu, abychom expandovali, zní z XFN, které se chystá dobýt zahraničí. Turnaj v Praze má nové datum

Jsme tu, abychom expandovali, zní z XFN, které se chystá dobýt zahraničí. Turnaj v Praze má nové datum

Organizace XFN, v jejímž čele stojí společnost Double Red, se rozhodla pro nový termín konání svého pražského turnaje. Hlavním důvodem je to, že konkurenční I AM FIGHTER plánoval na stejný den akci v O2 Universum.

XFN skrze své webové stránky uvedlo, že jí nejde o žádnou hru na přetahovanou. Podstatné je i nadále rozvíjet bojové sporty, což půjde především tím, když si organizace vyjdou vstříc. Volný termín bude využit k zahraniční expanzi, odkud nám bude zprostředkován živý přenos.

„Nejsme tady proto, abychom bojovali s ostatními, ale proto, abychom se stali významnou evropskou organizací bojových sportů. Fanoušek si zaslouží vidět obě akce a všechny své oblíbené zápasníky. To je také jediný důvod, proč jsme se rozhodnuli akci přesunout na nový termín,” sdělil nový majitel XFN Marcel Kolenička.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Termín na Královce máme rezervovaný již od října 2019 poté, co jsme se rozhodnuli začít s XFN znovu v Bratislavě. Jsme moc rádi, že nám vedení Královky vyšlo vstříc a v současné chvíli pracujeme s termínem 3. 4. 2020. V březnu našim fanouškům nabídneme přenos z XFN, které se představí mimo Českou a Slovenskou republiku,“ vysvětluje.

Jména účastníků zahraničního turnaje zatím odhalena nebyla, ale do Prahy by se měl vrátit legendární Petr „Monster“ Kníže, bývalý promotér Petr Kareš a také česká jednička z říše kickboxu Václav Sivák.Další články