Sleduj nás

Jsem připraven své zkušenosti otestovat v UFC, říká hvězda Bellatoru

Jsem připraven své zkušenosti otestovat v UFC, říká hvězda Bellatoru
Atraktivní bojovník s atraktivním stylem, to je Michael „Venom“ Page, který už více jak sedm let nastupuje pod taktovkou Bellatoru. Nyní však cítí, že konečně nastal čas pro vstup na vyšší level.

Page je britský bojovník, jehož profesionální MMA skóre čítá 19 výher a pouze jedinou porážku. Většinu z těchto výsledků nabral právě v Bellatoru, kde aktuálně tahá sérii pěti výher v řadě a nemá to daleko od mistrovského titulu. Přesto by rád ve své kariéře změnu.

„V Bellatoru si to užívám a jsem rád za vše, co mě v kariéře potkalo, ale i tak v sobě cítím, že potřebuju zjistit, jaké to je v UFC. Rád bych tam otestoval své zkušenosti. Určitě se tam pro mě rýsuje spousta zajímavých zápasů,“ zmínil se „Venom“ Page v podcastu „Believe You Me“.


„Pokud mám být stoprocentně upřímný, tak hlavní důvod, proč jsem začal s MMA, byl sen o UFC. Byla to jedna z největších věcí a i nadále je to hlavní cíl mnoha fighterů,“ přiznával upřímně.

Pageovi je momentálně čtyřiatřicet let a stále má platnou smlouvu v Bellatoru, kde nepochybně ještě nějaký čas zůstane. Má-li si svůj „sen“ naplnit, bude se muset podobně jako takový Michael Chandler ze svého kontraktu nejprve vybojovat. Kolik mu však zbývá do konce, to je jen otázkou. Z veřejně dostupných zdrojů byla nová vícezápasová smlouva podepsána v létě roku 2018.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články