Sleduj nás

Joshua tipuje výsledek titulové obhajoby s Pulevem. Probudí v sobě pověstné zvíře?

Joshua tipuje výsledek titulové obhajoby s Pulevem. Probudí v sobě pověstné zvíře?

Aktuální jednička světového žebříčku těžké váhy tipuje, jak dopadne její povinná obhajoba proti zkušenému bulharskému vyzyvateli.

Anthony „AJ“ Joshua (23-1-0, 21 KO) se už 20. června vrátí mezi šestnáct provazů, kde se pokusí zastavit osmatřicetiletého Kubrata „The Cobru“ Puleva (28-1-0, 14 KO).

Jak už tomu bývá zvykem, oba soupeři předem slibují svou výhru. Britský šampion, v jehož držení jsou pásy IBF, IBO, WBA a WBO, navíc předpokládá, že tentokrát i navzdory poslednímu duelu máme očekávat zakončení knokautem.


„Pulev je člověk, který je ve hře už nějakou dobu. Když se ale vydal na tu vrcholnou úroveň proti velkým soupeřům, tak prohrál. No a teď to zkouší znovu,“ pravil Joshua.  


„Myslím si, že se o něco zlepšil. Prezentuje se něčím, co je podobné mému stylu, takže nás určitě bude čekat pěkný zápas. Lidi uvidí dobrou techniku a také si myslím, že uvidí nějaké KO,“ pokračoval.

Když se novináři ptali, kdy to KO padne, tak se Joshua na chvíli zamyslel a pak uvedl: „V 11. kole." Poté to ovšem trochu přiblížil: „Jsem světový šampion. Tvrdě jsem dřel, abych si ty pásy vybojoval, a tak nechci udělat chybu, abych je ztratil. Rozhodně plánuji v Londýně vyhrát a své pásy si udržet!" 

Následně se „AJ“ odmlčel a pak potvrdil, že pokud on a Tyson Fury své letní zápasy vyhrají, pak je bude v prosinci současného roku čekat sjednocující bitva, do níž budou vhozeny všechny prestižní boxerské tituly. Na podobný zápas čekáme už strašně dlouho, tak doufejme, že se ho konečně dočkáme.  Další články