Sleduj nás

Joshua se zranil při sparingu… znovu!

Joshua se zranil při sparingu… znovu!

Anglický deník The Mirror a americký web worldboxingnews nepřinesly během pondělního večera vůbec dobré zprávy. Oba zdroje hlásí, že se Anthony Joshua během sparingu zranil, což dalo vzpomenout na stejnou situaci, která bývalou jedničku těžké váhy potkala těsně před jeho prvním střetem s Andym Ruizem…

Anthony Joshua, jenž v červnu letošního roku přišel o své čtyři pásy, vstupoval do utkání po KO, které dostal jen pár dní před zápasem na tréninku. Jak informují oba výše uvedené zdroje, něco podobného se britskému zápasníkovi přihodilo i nyní.

Mark Robinson, tedy člověk, co se události přímo účastnil, uvedl, že šlo o knockdown během sparingu, po němž se měl Joshua cítit otřesený. Kdo mu to způsobil, to už ale neprozradil.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Albon Pervizaj, Tom Little, Derek Chisora, Andrew Tabiti and Timothy Moten… to jsou všechno jména, která si Joshua pozval na pomoc k přípravě na odvetu s Andym Ruizem. Jedno z nich má být zodpovědné za potíže z dnešního tréninku.


Sparingy týden před zápasem bývají neobvyklé, ovšem tady je třeba upozornit, že si AJ sám lehčí rozcvičku vyžádal, chtěl být na bitvu co nejlépe koncentrovaný. 

Žádný zdroj doposud neinformuje, že by měl být sobotní duel odvolán. Podle dailystar.co.uk se k dané situaci sám před novináři Joshua odmítl vyjádřit a zítra (úterý) by neměl chybět na tiskové konferenci, což znamená, že se se zápasem počítá. Přiložené fotografie jsou z dnešního večera (krátce po deváté). Nedá se říct, že by na nich Joshua vypadal zrovna sebevědomě...

Edit 23:51 - Když Joshua mediím na zprávy ohledně zranění neodpověděl, tak byl na stejnou otázku tázán jeho manažer Eddie Hearn. Ten už přišel s reakcí. 


„Jestli Joshua prohraje, pak bych ty zprávy ohledně zranění rád bral jako omluvu, ale pravda je, že o ničem takovém nevím. Ještě včera ho media chválila, že mu sparingy jdou velmi dobře, a dnes večer (pondělí) přijde zpráva, že dostal v přípravě KO. Jediné, co k tomu mohu říct, je to, že ‚AJ‘ má za sebou dobrý kemp, kde trénoval s celou řadou profesionálů a na zápas s Andym je plně připraven," uvedl Hearn před pár minutami v interview pro Michelle Joy Phelps.

Edit 2 - Úterý ráno Joshua prolomil mlčení a přiznal, že se ho jeden ze sparingpartnerů pokusil poslat domů o něco dříve. Vzal to ale s úsměvem, tudíž se dá předpokládat, že nešlo o nic vážného. 


Další články