Sleduj nás

Joshua mluví o trilogii Furyho s Wilderem. Na koho by vsadil své peníze?

Joshua mluví o trilogii Furyho s Wilderem. Na koho by vsadil své peníze?

V těžké váze byste jen horkotěžko našli člověka, který se může pochlubit tak vysokou KO úspěšností, jakou disponuje bývalý šampion těžké váhy federace WBC Deontay Wilder. Má ovšem na to, aby překonal svého nástupce a současnou světovou jedničku Tysona Furyho?

Anthony Joshua, který se svým krajanem vyhlíží velký sjednocující souboj o všechny čtyři prestižní pásy, byl během interview s Chrisem Mannixem tázán, jaké vidí Furyho šance v trilogii proti Wilderovi. „AJ“ sice nechtěl brát nic na lehkou váhu, ale o vítězi měl už předem jasno.

„Život mě naučil, abych nikdy nikoho předem neodepisoval, a to zejména ne v těžké váze, ale i když věřím, že se Wilder bude chtít po své poslední porážce zlepšit, tak si nemyslím, že má na to, aby porazil Furyho. Podle mě tam Tyson naběhne a znovu vyhraje,“ pravil Joshua, který si netroufal říct, jestli si jeho britský kolega půjde pro ukončení, nebo zdali zápas dojde až na body.


Anthony Joshua řekl, co si myslí o odvetě v boxu

Rozhodují prý zkušenosti a ty stojí na straně obra z Manchesteru. „Deontay není nejlepším z boxerů, ale má ten jeden úder. Když najdete způsob, jak se mu vyvarovat, vyhrajete. A to Tyson našel,“ vysvětloval Joshua.


„Fury toho má ve svém arzenálu mnohem více, a proto se přikláním k němu. Navíc síla jeho úderů bývá často podceňována, což jsme mohli vidět i naposledy. Když někoho podceňujete, tím ho činíte nebezpečným,“ dodával „AJ“ a zároveň poukazoval na to, kde udělal Bronzový Bombarďák naposledy chybu.


Další články