Sleduj nás

Jorge Masvidal vysvětlil, proč proti Burnsovi nedá všanc svůj BMF titul

Jorge Masvidal vysvětlil, proč proti Burnsovi nedá všanc svůj BMF titulFOTO: UFC

Jorge Masvidal byl vyzván, aby v zápase proti Burnsovi obhajoval svůj BMF opasek. Tento návrh však rychle smetl ze stolu, ledaže…

„Gamebred“ je držitelem pásu pro „Největšího grázla planety“ od listopadu 2019, kdy v ostře sledovaném duelu přemohl stocktonského gangstera Natea Diaze. Touto výhrou završil svůj velmi plodný rok, který čítal tři výhry na KO/TKO v řadě.

Jelikož se z Jorgeho stala hvězda, začal být hodně žádaný a vysloužil si tím i dvě regulérní titulové šance ve velterové váze za sebou. V obou z nich sice prohrál, ale jeho ego, se kterým přistupoval k novým zápasům, se už nezměnilo.


Masvidal přestal být na bojovém poli tak aktivní a za každý zápas si poroučel ranec peněz. Navíc dokonce i odmítal soupeře, které dříve vítal s otevřenou náručí… Toto všechno jsou důvody, proč byl nejen Gilbertem Burnsem vyzván, aby do příští bitvy dal všanc svůj BMF opasek, protože se už jako žádný BMF nechová... Tento návrh však Jorge bleskově zamítl.

„Ať na to Burns rychle zapomene. Tohle je můj pás a je tedy mojí věcí, co s ním budu dělat. Nebudu poslouchat nějakého šaška, který mi říká, co a kdy mám dělat. Zejména, když toho týpka před rokem ještě nikdo pořádně neznal,“ pustil si Masvidal ústa na špacír.


„Jestli Burns chce o titul BMF bojovat, ať přesvědčí UFC, aby mi to pořádně proplatilo, v opačném případě sorry. Já se řídím svou smlouvou a ta hovoří o penězích za tříkolový boj, žádný mistrovský příplatek tam nevidím. Pokud mám dát všanc svůj pás, ať se k tomu přihlíží jako k titulové bitvě, a hlavně ať jsou takové i prachy,“ zněl Masvidalův požadavek.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články