Sleduj nás

Ještě nedávno 180 kilo, dnes už ani ne 140. Pravda o Íránském Hulkovi začíná vyplouvat napovrch

Ještě nedávno 180 kilo, dnes už ani ne 140. Pravda o Íránském Hulkovi začíná vyplouvat napovrch
Íránský Hulk v krátkém časovém intervalu záhadně zhubl přes 40 kilo a lidi to mate. To není ten člověk, kterého celé roky vídali na fotkách.

Sajad Gharibi, který sám sebe povýšil do role národního hrdiny, jenž je připravený jít do války, byl po celá dlouhá léta už jakousi íránskou modlou.

Národ byl hrdý, že má vlastního skutečného Hulka. Jeho fotografie se zdály až nereálné, avšak vše se změnilo v momentě, kdy měl tento fenomén vystoupit na veřejnosti.


https://twitter.com/combatcollector/status/1498293224246493192?s=20&t=FiyBWOKd-wWYZP-6CWuTPw

Záhadná proměna během pár týdnů


Ještě v nedávném rozhovoru pro deník Mirror se Sajad pochlubil, jaké je monstrum, které váží neuvěřitelných 180 kilo. O pár týdnů později už to ale záhy bylo 138,5 kg, což je o více než 40 kilo méně. Kdepak se nám ta hmotnost asi ztratila?

Hulk se brání tím, že byl „příliš velký“, a tak celou svou přípravu, kterou si mimochodem financuje pouze on sám, jak neustále opakuje, zaměřil na hubnutí. Cílem bylo shodit na přijatelnou hodnotu, která mu umožní přijatelný pohyb po ringu.


I pouhý laik by si všiml, že tady něco nehraje. „Ta lež je příliš průstřelná!“ zní názory diskutérů, kteří Sajadovi tuto záhadnou proměnu stále nevěří. On si však stojí za svým a hlásí, že o svou „nadlidskou sílu“ nepřišel.Náhradní termín boje


Shodou okolností se řeší i pravý důvod toho, proč byl zápas mezi ním a Martynem Fordem o měsíc odložen. Údajně to bylo kvůli zraněním na kartě, paradoxem ale je, že si Gharibi jen pár hodin před odložením souboje stěžoval, že nemá jak sponzory, tak ani trenéry, což ho staví do velmi nevýhodné pozice. Navíc měl za sebou tu nepříjemnou událost ze staredownu, kde měl možnost poznat Fordovu skutečnou sílu naživo.

https://twitter.com/DnmngNIvHeoy3b5/status/1498360166202449923?s=20&t=YcneCR4Df_J4rmB6QWoP8w


Každopádně nám stihli pořadatelé potvrdit, že ačkoliv byla Hulkovi dána šance odstoupit z boje, tak jí nevyužil. Měsíčního odkladu hodlá využít k další přípravě a 30. dubna se v londýnské O2 areně pokusí o zázrak... Pokud se tedy konstelace hvězd v jeho případě ještě nezmění a on svůj názor chvíli před dnem D nepřehodnotí.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články