Sleduj nás

Její MMA kariéra byla pošpiněna, a tak začíná hledat východisko. Zkusí Cyborg své štěstí v boxu?

Její MMA kariéra byla pošpiněna, a tak začíná hledat východisko. Zkusí Cyborg své štěstí v boxu?

Přijmout prohru není nikdy lehké, což platí zejména ve chvílích, kdy vás někdo sesadí z trůnu, na němž jste tak dlouho panovali. V případě brazilské bojovnice Cris Cyborg to dokonce může znamenat razantní změnu v její kariéře. 

I když nám zkušená třiatřicetiletá zápasnice chvíli po klíčovém duelu její kariéry potvrdila, že je normální, když člověk někdy stáhne nohu z plynu, pak nevyloučila ani možnost, že má před sebou už jenom jeden fight pod značkou UFC, přičemž k tomu dalšímu by mohla změnit jak organizaci, tak i prostředí. 


Vše je odvozeno od jejího dlouholetého snu, k němuž měla nakročeno už před duelem s Amandou Nunes. „Rozhodně tohle neříkám proto, že jsem prohrála… je to zcela normální a párkrát za život to potká každého z nás… ale jde mi o to, že já a můj tým jsme měli plán, jakého bychom se chtěli držet,“ prozradila veřejnosti. 

A jak už nám bylo naznačeno, ten plán se týká boxerského ringu. „Je to můj sen nastoupit do ostrého boxerského klání a utkat se s těmi největšími profesionály. Jestli mi ta příležitost bude nabídnuta, určitě nad ní nebudu váhat a přijmu ji s otevřenou náručí,“ vyslala do světa zprávu, že pokud o ni nějaká společnost bude stát, může se ozvat. 


Doposud má ale platnou smlouvu s UFC, avšak i ta co nevidět vyprší. „Můj kontrakt zahrnuje ještě jeden zápas. Až ho zrealizujeme, pak si já a můj tým společně sedneme a probereme si všechny možnosti, které se nám nabízí. Na jednu stranu mi bude MMA chybět, ale na druhou stranu si stále chci splnit svůj sen,“ uzavřela a nás nechala v napětí, jaké jméno soupeřky se proti ní v jejím posledním zápase současné smlouvy objeví.


Další články