Sleduj nás

Je tohle ještě Joshua? Všem vám přefiknu přítelkyně, napsal boxer. Teď sklízí kritiku

Je tohle ještě Joshua? Všem vám přefiknu přítelkyně, napsal boxer. Teď sklízí kritikuFOTO: TOP RANK

Anthony Joshua patrně neunesl tu skutečnost, že už není šampionem a podle mnohých ani špičkovým boxerem, a tak se uchýlil k nadávkám na rodinu.

Dříve to bylo v podání Anthonyho něco nepředstavitelného, ten člověk ztvárňoval úctu, pokoru a čestnost, ale postupem času, kdy byl nucen čelit věcem i z té druhé stránky perspektivy, tedy když ho všichni nechválí, ale i hejtují, tak nedokázal udržet emoce na uzdě.

Poprvé to bylo výrazněji vidět už při prohrané odvetě s Oleksandrem Usykem, kde AJ hodil o zem s mistrovskými pásy, pak předčasně naštvaně odešel do kabin, načež se vrátil, vzal si mikrofon a ukradl Usykovu chvilku slávy jen pro sebe. Nyní v těchto excesech pokračuje.

Na internetu nevíme proč, se začalo diskutovat o tom, že by Joshuovým příštím soupeřem hned v září mohl být jeho krajan Dillian „The Body Snatcher“ Whyte. AJ se tohoto řetězce poplašných zpráv chytil, neustálé otázky na toto téma jej pobouřily a agresivně skrze své sociální sítě reagoval.

„Nevím o žádných jednáních ohledně fightu s Dillianem Whytem. Tohle je každý den! AJ tohle, AJ tamto, ale stejně vám přefiknu přítelkyni. Teď běžte a přesdílejte to,“ napsal Joshua pod určitou dávkou emocí. Svůj příspěvek po chvíli smazal, ale mezitím jej stihl na svém profilu sdílet známý boxerský novinář Michael Benson.


Anthony Joshua tedy patrně neunáší tu skutečnost, že se již nestane nejlepším boxerem současnosti. Co Usyk s Ruizem odhalili jeho slabiny, uzavřel se britský boxer do sebe a řekl, že si dá až do zimy letošního roku pauzu. Až si vyčistí hlavu, bude vyhlížet tu největší možnou zkoušku, kterou očividně již našel v Deontayi Wilderovi, jehož tým potvrdil jednání.

V tomto případě je jisté, že oba těžkotonážní boxeři hodlají hrát vabank. Výhra v takto velkém souboji je může vystřelit zpátky na vrchol, prohra jim ale může ukončit kariéru.Další články