Sleduj nás

O víkendu to vypukne! Taková pyramida o takovou sumu tu ještě nebyla! pochlubil se šéf RFA

O víkendu to vypukne! Taková pyramida o takovou sumu tu ještě nebyla! pochlubil se šéf RFAFOTO: REAL FIGHT ARENA

Dlouho plánovaný projekt se tento víkend dočká svého vyvrcholení. Real Fight Arena vytáhla osvědčený koncept pyramidového turnaje, který jsme dříve vídali na galavečerech K1.

Nyní se ovšem bude bojovat podle pravidel MMA a bojovníci jsou rozděleni do čtyř dvojic, na které budou dohlížet předem určení mentoři.

Turnaj RFA 9, kterého je pyramida EUROGOLD o třicet tisíc eur součástí, odstartuje 22. dubna od 18:00 na zimním stadionu v Prievidzi. Ten den proběhne od 14:00 oficiální vážení, na kterém musí účastníci splnit limit osmdesát kilogramů. I když se v posledních týdnech měnilo složení mezi bojovníky i mentory, povedlo se poskládat velmi zajímavou sestavu.

Boris Marhanský: Kedžúch, Horínek, Tina: Jakubík, Prázdny, Ilja Škondrič: Butenko, Dobiáš, Ondřej Spejbl Hutník: Dvořáček, Torres.

Každý z koučů si vybral svoji týmovou jedničku. Ti budou v prvním kole nasazení a spolu se neutkají. Výběr soupeře poté proběhne losem, ale nemohou se střetnout dva borci z jednoho týmu.


„Je to určitě největší pyramida v jeden večer o takovou sumu. Jsem opravdu rád, že se nám to takhle podařilo zorganizovat, protože tam byly nějaké změny ve složení. Myslím si, že pro diváky to bude zajímavé a atraktivní. Sám jsem zvědavý, jak to celé bude probíhat, bude to hodně zápasů, bude se ošetřovat a bude tam několik doktorů. Na organizaci to bude o hodně komplikovanější než normální turnaj. Definitivní složení karty se nalosuje až v sobotu po vážení,“ přiblížil nám zákulisí turnaje Boris Marhanský.

Kromě zápasů EUROGOLD pyramidy proběhnou na RFA 9 další čtyři souboje, které turnaj trochu rozvolní a dají postupujícím zápasníkům možnost si vydechnout.

Tóth vs. Idranyi, Nuska vs. Mikula, Zajícová vs. Aranyi, Gažík vs. Chovan.


První dvojice je složená ze slovenského matadora Vláda Idranyiho, který bude v Prievidzi doma a v souboji s nebezpečným thaiboxerem Tóthem se mu podpora publika bude jistě hodit.

Z dvojice Nuska a Mikula vzejde titulový uchazeč ve váze do sedmdesáti kilogramů, který změří síly s Tadeášem Růžičkou. Lístky na turnaj jsou zatím k dispozici a pokud se vám nechce vážit cesta do Prievidzi, můžete si na stránkách RFA zaplatit PPV přenos.

Zdroj: mediální den RFA


Další články