Sleduj nás

Je na čase jít s pravdou ven, Vitor Belfort je můj biologický otec, řekl Paulo Costa

Je na čase jít s pravdou ven, Vitor Belfort je můj biologický otec, řekl Paulo Costa
Paulo Costa vysvětlil, proč má přirozeně tak vymakanou figuru. Lepší genetické předpoklady si údajně nemohl ani přát.

Patrně jde o další z Costových žertíků, koneckonců u něj nikdy nevíme, co, jak nebo kdy brát vážně, přesto se nám Paulo snaží nyní namluvit, že je synem slavného veterána Vitora Belfotra.

Ten působil dlouhá léta v UFC, kde si prošel jak střední, tak i polotěžkou či dokonce i těžkou vahou. Největší úspěch však sklidil ve váze polotěžké, kde dokonce vyhrál mistrovský titul.


Tohle vše je ale už dávná historie, a ještě dávnější byla událost, k níž podle všeho došlo před třiceti lety. Tehdy měl Vitor oplodnit Paulovu matku.

„Po všech těch sračkách, které o mně Luke Rockhold nakecal, vám odhalím kuriozitu,“ napsal Costa na svém Twitteru, kde se chvíli předtím dostal do křížku s bývalým šampionem střední váhy UFC.


„Vitor Belfort je mým pravým otcem. Stalo se tak, když on a moje sexy matka měli románek v Rio de Janeiro… Tak, a nyní to všichni vědí. To je ten důvod, proč když mě přivedl do UFC, tak mě tu zaměstnanci nazývali ‚Baby Vitorem‘.“

Ještě nedávno se Costa dostal do verbálního sporu s Derekem Brunsonem, chvíli předtím nadával Seanu Stricklandovi a nyní svůj hněv očividně přesunul na Lukeho Rockholda.

Nesmíme zapomínat ani na to, že v roce 2013 Belfort Rockholda tvrdě ukončil v boji. To bude zjevně to místo, odkud k nám vane vítr původu Costovy náhlé reakce… Je to buďto tohle, anebo víno, které si brazilský bijec čas od času také rád dopřeje.

https://twitter.com/BorrachinhaMMA/status/1511838719573172225?s=20&t=M22kjSjadZwLhrsV270yQw

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články