Sleduj nás

Jaroslav Kotlár: Ve vězení jsem králem. Všichni mi vzdávají respekt a uznávají mě jako legendu

Jaroslav Kotlár: Ve vězení jsem králem. Všichni mi vzdávají respekt a uznávají mě jako legenduFoto: Clash of the Stars

Dozorci z rapotínské věznice byli poctěni, že je přišla navštívit taková legenda, jako je Jaroslav Kotlár, který změnil celou bojovou hru.

Málokdo si dokáže i s přesunem do vazby udržet úsměv na tváři, Jarda Kotlár je však světlou výjimkou. Jeho tvrdá fyzická skořápka a pověst pouličního zabijáka z něj udělaly postrach celého vězení, kterému nyní šéfuje.

„Co jsem přišel do Rapotic, velice rychle jsem se dopracoval na pozici barákového. To je ve vězení takový kápo, kterého všichni muklové musí poslouchat. Je to nejvyšší možné postavení, které nemůže dělat jen tak někdo. Ten člověk musí být přirozenou autoritou, což já jsem,“ pochlubil se Jarda, jak se díky svému přirozenému charisma dočkal povýšení.


Pod sebou má navíc šedesát šest muklů, jež mu vzdávají respekt, otevírají dveře a perou ponožky. Ty nejlepší z nich si pak bere ke sparingům, kde ovšem dle Jardových slov očividně nemají šanci uspět.

„Tady není vůbec nikdo, kdo by se mi mohl rovnat. Všichni rychle pochopili, že na mě nemají. Všichni mě tu znají, vědí o mých úspěších a uznávají mě jako velkého bojovníka. Jsem slavná osobnost a říkají o mně, že jsem legenda. Je dobře, když ze mě mají respekt,“ uvedl Kotlár v telefonátu pro redakci extra.cz.


Jakmile to půjde, a že to ještě nějaký měsíc potrvá, dojde si Jarda pro ten dlouho slibovaný titul těžké váhy v Clash of the Stars. Doposud se na něj lepila jenom smůla, kterou by konečně rád zvrátil.

„V první řadě bych se rád vrátil k Datlovi (Marek Valášek), protože jsem s ním bojoval se zraněním (Marek Jardu uškrtil hned v prvním kole). Potom bych chtěl přejít ke Karlosovi Bendovi a ukázat tak všem, že já Koltár Security na něho mám. Tady ve vězení mám tvrdé tréninky, makám na sobě. Věřím, že k té odvetě dojde,“ přidal Jaroslav, kterého za mříže dostaly nezaplacené alimenty i údajné problémy s drogami.


Další články