Sleduj nás

Jamahal Hill: Pereira mi v zápase nic neudělal, byl jsem schopen pokračovat. Příště ho uspím

Jamahal Hill: Pereira mi v zápase nic neudělal, byl jsem schopen pokračovat. Příště ho uspímFOTO: UFC

Výhra Alexe Pereiry nebyla tak jasná a dominantní, jak se na první pohled mohlo zdát. Jamahal Hill byl prý schopen pokračovat. A nejen to.

Hlavní zápas jubilejního turnaje UFC 300 přinesl sladkou brazilskou tečku pro Alexe Pereiru, který ve své první titulové obhajobě pásu polotěžké váhy sundal na KO Jamahala Hilla… Tedy takto je to aspoň psáno v oficiálních tabulkách. O žádné KO se přitom dle jeho soupeře vyloženě nejednalo.

„Alex sice vyhrál, ale té finální ráně předcházelo hned několik kontroverzností. Půjdeme-li od začátku, tak v první řadě musím upozornit na to, že jsem už podruhé přijal zápas na short notice. Nikdy neodmítám žádné výzvy, šel jsem do toho, protože věřím, že jsem schopen porazit kohokoliv, včetně Pereiry. Tomu mimochodem věřím doteď,“ pravil Hill pro Casual MMA.


„Druhý problém nastal v samotném souboji, kde jsem Alexe napálil do slabin. Nebo to vypadalo, že to jde do slabin, načež se mezi nás rozhodl vstoupit rozhodčí, jehož Alex odehnal a boj pokračoval. Na ten malinký moment jsem ztratil pozornost a prošla mi na bradu jedna rána.

Nepopírám, spadnul jsem, ale že by se jednalo o vypínací úder, to se říct nedá. Nemám žádný otřes mozku, necítím se zle, naopak jsem schopný hned pokračovat, což je ten důvod, proč jsem také přijal zápas s Khalilem Routreem,“ uvedl Hill, který tak potvrdil novou skutečnost. Hned na turnaji UFC 303, tedy 29. června, se střetne se čtyřiatřicetiletým „Válečným koněm“ Rountreem. Výhra v takovém zápase by jej mohla znova dostat k samotnému vrcholu divize.


„Bojový kontrakt byl podepsán, už jsem zpátky v gymu. S Pereirou se rozhodně ještě potkáme a tentokrát ho uspím!“ informoval Hill, jehož pověstný trashtalk opět úřadoval.


Další články