Sleduj nás

Jake Paul: Diaze ukončím! Je to nejprostší soupeř, co jsem kdy měl

Jake Paul: Diaze ukončím! Je to nejprostší soupeř, co jsem kdy mělFOTO: TOP RANK

První staredown a tiskovka k zápasu Jake Paul vs. Nate Diaz je za námi. Oba borci se ve svých prohlášeních příliš nešetřili, ale k fyzické konfrontaci nedošlo.

Novinkou je ovšem změna pravidel, protože místo původně dohodnutých 8 kol nás jich čeká rovných deset.

Známý tvůrce videí na kanále YouTube se po sérii vítězství musel sklonit před boxerským uměním Tommy Furyho a připsal si první karierní porážku. Nyní se tedy vrací k osvědčenému modelu, kdy do ringu vyzve slavného MMA veterána.

Postupně takto získal skalpy Bena Askerna, Tyrona Woodleyho i Andersona Silvy. Uvidíme, zda Nate Diaz dokáže uhájit čest UFC bojovníků, kteří mají Paula i jeho velkohubých prohlášení plné zuby.

„Předvedu vám něco, co nedokázal ani Conor McGregor. Diaze ukončím a rozhodně na to nebudu potřebovat deset kol. Ten chlápek prohrál snad patnáctkrát, je to určitě nejhloupější soupeř, se kterým jsem kdy boxoval,“ pustil se Jake Paul do MMA legendy.


Na Diaze při staredownu to však nemělo vůbec žádný vliv. Nate toho již zažil během kariéry tolik, že po něm podobné útoky stečou bez jakéhokoliv efektu.

„Vždycky jsem bojoval s těmi nejlepšími. Možná někdy na začátku kariéry jsem neměl zápasy proti absolutní špičce, ale to už je dávno. Dobře si vzpomeňte, co jsem udělal s Leonem Edwardsem, to je teďka šampion UFC. Jsem pořád sakra nebezpečný. Já jsem GOAT,“ připomněl Nate moment, kdy měl na lopatě současného vládce veltrové divize.


Diazův box je navíc opravdu neortodoxní, takže bude pro Paula pořádný oříšek sehnat sparing partnery, kteří mu známého propagátora marihuany nasimulují.


Další články