Sleduj nás

Jak sledovat zápas Fedor Emelianenko vs. Quinton Jackson?

Jak sledovat zápas Fedor Emelianenko vs. Quinton Jackson?
Bellator se v rámci svého číslovaného turnaje s 237. pokračováním vydal do Japonska, kde si připravil pro tamní fanoušky opravdovou pochoutku. Oblíbený a především legendární fighter Fedor Emelianenko podstupuje jeden z posledních zápasů své kariéry. A ten svede se svým dávným „rivalem“.

Souboj Emelianenko vs. Jackson se snažil být domluven několikrát v minulosti. Nečekaný vývoj událostí však oběma borcům v jejich TOP formě zabránil k dřívějšímu střetu, a tak se Bellator v částečné spolupráci s Rizinem dohodl tento omyl po x letech napravit.The Last Emperor se vrací po téměř roční pauze, naposledy prohrál v lednu s dvojím šampionem Ryanem Baderem, který sahal po vítězství díky dobře umístěnému přednímu direktu už po půl minutě boje. Quinton „Rampage“ Jackson se pro změnu vrací po patnáctiměsíční odmlce. Naposledy byl však úspěšný, když ve druhém kole knokautoval Wanderleie Silvu.
Jak sledovat zápas Fedor Emelianenko vs. Quinton Jackson?

Vzhledem k tomu, že nám žádná z tuzemských stanic nenabídne živý přenos, musíme se spolehnout pouze na internetové vysílání. To nám umožní například tyto odkazy – 1, 2.

Hlavní karta začíná ve 4 hodiny ráno, což znamená, že klíčová bitva turnaje začne mezi šestou až sedmou hodinou.

Další články