Sleduj nás

Jak a kde sledovat zápas Makhmud Muradov vs. Alessio Di Chirico?

Jak a kde sledovat zápas Makhmud Muradov vs. Alessio Di Chirico?

Velkolepá chvíle se blíží a spolu s ní se otevírají brány nových možností. Makhmud Muradov tvrdě dřel, aby mohl celému světu ukázat, co v něm je. A nyní k tomu bude mít první velkou příležitost.

Informace

Turnaj UFC Fight Night 160, který se vrací do Evropy, začíná ve velmi přívětivém čase, a to už v 17 hodin. Hostit jej bude kodaňská Royal Arena (Dánsko), která bude dozajista vyprodaná do posledního místečka.

Mach, jenž zde hodlá hrdě reprezentovat jak Uzbekistán, tak Českou republiku, se střetne s italským bijcem Alessiem Di Chiricem (12-3-0), jehož doprovází velmi silná motivace v duelu uspět. Podle všeho to vypadá, že kdyby prohrál, mohl by se s organizací rozloučit.  

Bookmakeři vidí tuto bitvu celkem jasně. Všechny papírové předpoklady jsou nakloněny uzbeckému zabijákovi z Monster Gymu, který se doslova vyžívá v knokautech. Rovnou devět z jeho posledních jedenácti obětí bylo zakončeno právě touto formou.


Přenos

Makhmud Muradov je součástí karty prelims, na níž získala stanice Nova Sport 2 pouhých pár dní před turnajem práva (jelikož normálně vysílá pouze hlavní kartu). Duel, na nějž bude netrpělivě čekat většina (nejen) českých fanoušků, začne přibližně kolem sedmé hodiny večer.

Kdo nedisponuje stanicí Nova Sport 2, a přesto by si nerad nechal zápas ujít, může si zakoupit UFC Fight Pass. Cena se v závislosti na délce předplatného pohybuje mezi 130-180 korunami měsíčně. Spolu s tím navíc získáte přístup k obsáhlé videotéce zápasů a dalším zajímavostem.

Třetí možností jsou klasické internetové streamy, na jejichž kvalitu se občas nedá spoléhat. Mezi ověřené stránky však patří VIPLeague nebo livetv.sx (orientujte se názvy UFC Fight Night Prelims, případně UFC Fight Night: Jack Hermansson – Jared Cannonier). První odkazy bývají dostupné přibližně 30 minut před zahájením.


Mohlo by vás zajímat:

UFC Kodaň – ceremoniál vážení

Machův rozhovor těsně před odletem a vůbec prvním zápasem v UFC

Video: Machova cesta do UFC (highlighty)

Machova charitativní akce


Di Chirico Alessio – Muradov Makhmud (analýza k zápasu)


Další články