Sleduj nás

Jak a kde sledovat zápas Jiří Procházka vs. Fabio Maldonado?

Jak a kde sledovat zápas Jiří Procházka vs. Fabio Maldonado?
Rizin 19: Český samuraj Jiří Procházka jde po půl roce opět do bitvy, v níž se pokusí zastavit brazilského veterána Fabia Maldonada, jenž si mimo jiné prošel i UFC. Duel se uskuteční již tuto sobotu 12. října.

Stále rostoucí japonská organizace Rizin si pro fanoušky připravila kartu, na které bude k vidění 13 soubojů. Začátek byl naplánován na našich 7 hodin ráno, což znamená, že Jirka Procházka, jemuž patří hlavní zápas turnaje, přijde na řadu chvíli po obědě.

Nevýhodou kromě trochu netradičního času je i to, že zápas nebude možné sledovat na žádné z našich TV stanic. Budeme si tak muset vystačit s tím, co nám nabídne internet. Ten nám momentálně nabízí dvě alternativy.

Image result for prochazka maldonado

Zdali jste příznivci kvalitní podívané, bude pro vás nejlepším řešením stránka fite.tv, kde si za 20 dolarů (cca 470 korun) můžete zakoupit osvědčený HD přenos. Kdo se však chystá sledovat pouze jeden zápas, může se mu zdát tato cena příliš vysoká.


Druhou možností nám jsou internetové streamy, u nichž se bohužel ne vždy můžeme spolehnout na jejich kvalitu. Mezi ověřené stránky patří například VIPLeague, alternativou může být medium.com. Další odkazy se pokusíme najít v průběhu turnaje.

Mohlo by vás zajímat:


Ryan Bader může zápasit s Jiřím Procházkou, přiznává šéf Bellatoru

Jiří Procházka a jeho příprava na Fabia Maldonada

Procházka přiznal, že ho v prosinci čeká velký zápas (s Baderem?), teď však chce výhru formou KO


Rizin Grand Prix - Procházka Jiří - Maldonado Fabio (analýza k zápasu)

Další články