Sleduj nás

Hvězda UFC Paddy Pimblett přichází s důkazy, proč jsou zápasy Jakea Paula nahrané

Hvězda UFC Paddy Pimblett přichází s důkazy, proč jsou zápasy Jakea Paula nahrané
Jake Paul se sice prohlašuje za profesionálního fightera, který se může měřit s těmi nejlepšími, ale nová fakta hovoří jinak.

Během rozhovoru pro MOLA TV's Pub Talk se Paddy Pimblett zaměřil na Jakea Paula a jeho boxerské zápasy. Dokonce si dovolil ukázat na několik „maličkostí“, které amerického influencera osočují z jasného podvádění.

„Jake Paul má můj respekt za to, že skutečně trénuje. Tu jedinou věc mu nemohu upřít, protože i samotné tréninky jsou velmi náročné a mnoho lidí se k nim ani nikdy neodváží,“ začal Paddy ještě poněkud zlehka.


Pak ovšem přiostřil. „Bohužel ovšem ten čas, který do tréninků vkládá, nijak nezužitkovává v ringu. Ty jeho vymyšlené souboje nelze brát vážně. A já jsem přesvědčený, že ten scénář má každý jeho soupeř předem naučený,“ řekl.

Přišel i s evidentním důkazem. „Je to úplně jednoduché, poslouchejte. Pokud někdy někoho knokautujete, tak vám na pár sekund vypne mozek. Takový člověk prostě vypne svaly, spustí ruce a padá k zemi. U Jakeových soupeřů, a konkrétně u Woodleyho třeba, můžete vidět, že oni i přes KO mají ruce napnuté. Jsou tedy plně při smyslech a dobře vědí, co dělají. A tím nemluvím jen o Woodleym, ale i o Silvovi,“ poznamenával.


„Lidské tělo prostě funguje tak, že když ztratí spojení s mozkem, všechny vaše svaly se povolí. Jake to má pošéfované kvůli sobě a kvůli zábavě lidí. Dokonce jsem viděl záznam, kde (Anderson) Silva letěl k zemi, aniž by ho Jake přímo trefil. Takže ačkoliv ho uznávám, ty jeho zápasy jsou falešné,“ uzavřel Pimblett.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články