Sleduj nás

Hrozba znásilněním a rychlé KO! Diego Kotlár má s Bendou v kleci jasný plán

Hrozba znásilněním a rychlé KO! Diego Kotlár má s Bendou v kleci jasný plánFOTO: CLASH OF THE STARS

Diego Kotlár nehodlá Karlose Bendu v kleci jenom porazit, tím jejich účet srovnán nebude. On s ním má mnohem nekalejší úmysly.

Slyšeli jsme to během jeho streamů, ale i na B4THECLASH a naposledy na nedělní tiskové konferenci. Ve všech těchto vystoupeních nám Diego zanechal zásadní indicie k tomu, co hodlá se svým protivníkem udělat.

„Prostě ho znásilním a vyhodím z té klece ven!“ oznámil novodobý Terminátor, jehož síla úderu je přirovnávána ke kopu koně. „Stačí mi jedna rána. Chci Bendu ukončit co nejrychleji a co nejdřív. A věřte mi, že mu pak Clash of the Stars ani bojová kariéra už nebudou chutnat,“ předpověděl.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Nejinak tomu bylo i na B4THECLASH. I zde Diego diváky připravil na nevídané věci, které budou 10. června v pražském O2 universum k vidění.

„Karlose v kleci znásilním, přefiknu a všechno možný,“ oznámil přízrak ze Šumperka, jenž má za sebou několikaletou praxi u sekurity. S jeho 170 kilogramy měl problém kdejaký vydřiduch. „Věřte mi, že když jsem byl mladší, tak jsem měl také nějaké jméno a respekt,“ podotkl s tím, že nyní na své staré já dá vzpomenout.


„Benda nic nedokázal. Dokázal mě jedině tak pápnout,“ nebral si servítky Diego, který Karlose nepovažuje za sobě rovného soupeře. Však má také hned po něm velké plány. „Třeba se to vážně povede a půjdu do Oktagonu. Ale věř mi, že tě zbiju,“ mluvil přímo k Bendovi. „A pokud mi nevěříš, tak se přesvědčíš, až dostaneš ten granát,“ pohrozil mu.

Jarda Kotlár: Diegovi fandím, ale bude to mít těžké

Oproti svému strýci se na tento zápas Jarda Kotlár dívá s větším respektem. On sám Karlosi Bendovi v kleci čelil, a tak ví, čeho je schopen. Tuto zásadní věc si jeho rodinný příslušník neuvědomuje.


„Diego mi před mým zápasem vzkazoval, abych nikomu neudělal ostudu, tedy hlavně Romům. Já jsem přitom byl bojovat sám za sebe, a ne za Romy… Takže, já Diegovi fandím, když si tak věří. Když si věří a myslí si, že je lepší a silnější než já, fandím mu, ale bude to mít hodně těžký do života,“ řekl Jarda během streamu na TikToku.

„Klobouk dolů, že do toho vůbec jde, protože ani sám netuší, co ho čeká. Takže respekt,“ přidal Jarda, který na vlastní kůži v kleci poznal odolnost svého soupeře Karlose Bendy, kterého nyní vyzývá k boji celý klan Kotlárů. Nadávky, zloba, ostrost a troufalost Diega byla ovšem nejsilnější z celé linie uchazečů.


Další články