Sleduj nás

Hrdý rod Kotlárů si do pusy brát nebudeš! pohrozila Vémolovi 262kilová Lucie. Plánuje ho zavalit

Hrdý rod Kotlárů si do pusy brát nebudeš! pohrozila Vémolovi 262kilová Lucie. Plánuje ho zavalit Foto: RedFace

Karlos Vémola si jednou vzal do pusy hrdý rod Kotlárů, a to přehnal. Nyní čelí hněvu mnoha jeho členů, včetně nadpozemsky silné Lucie.

Sestřenice Jardy či Diega Kotlárových se již nevydržela dívat na způsob, jakým jsou její rodinní příslušníci ponižováni. Proto se rozhodla vzít věci do vlastních rukou a všem odvážlivcům vrátila tvrdý úder.

„Opravdu mi vadí, pokud se někdo přiživuje na našem jménu. Kotlárové byli odjakživa hrdým rodem, který něco dokázal. Máme předky jak z bojového, tak i uměleckého odvětví. Vyloženě mě potom štve, když si nějaký Vémola myslí, že může bojovat s celým autobusem Kotlárů.


Pokud jsi frajer, tak proč to nepřijal Jardovi? V boxu bys s ním prohrál. A já s tebou můžu jít i v MMA, protože se tě nebojím. Žádné posily nepotřebuju. Mám manžela, který měří skoro 220 cm. A myslíš si, že si na mě něco dovolí? Ne, doma jsem pánem já. A v ringu bych byla pánem taky!“ vzkázala Lucie slavnému Terminátorovi.

Že se nejedná o slova, která by plápolala jen tak ve větru, Lucie podporuje pravidelnými videi, jež umísťuje na své sociální sítě, kde se ještě nedávno opírala i do druhého Karlose, a sice Bendy.


„Vémolo, ty chceš celej autobus Kotlárů? Se mnou bys měl co dělat! Já mám 262 kilo, zkus ze sebe zvednout tank!“ smála se svému rivalovi, jehož hlavní dominantou je boj na zemi. Ale i Karlos má na zemi své limity. Zejména, pokud by ze sebe měl zvedat velrybu.

„Vémolo, takhle tě zavalím!“ řekla Kotlárová, která se svými kilogramy následně mrskla do vody jako slavný Willy do oceánu. Půlka vody se sice vyplavila, zato nám ale Lucie ukázala, že rozhodně nemá strach a je připravena svá slova obhájit i v kleci.

Na zahřátí dostala tato 262kilová bojovnice za soupeřku herečku/modelku Reginu Labajovou, se kterou se střetne 6. dubna na galavečeru RedFace 3. Nutno dodat, že je Lucie s výběrem soupeřky velice nespokojená, protože pořád říká, že touží po Bendovi s Vémolou a že žádná žena v Česku nedosahuje jejích kvalit.


Zdroj: Autorský text


Další články