Sleduj nás

Heather Hardy dostane zpátky do ringu pouze boj o titul

Heather Hardy dostane zpátky do ringu pouze boj o titul

Heather Hardy je jednou ze vzácných sportovkyň, které dokáží skloubit kariéru ve dvou bojových sportech na té nejvyšší úrovni. Hardy, jejíž profesionální boxerská dráha započala v roce 2012, má úžasné score 22 výher a žádné porážky.

Heather Hardy dostane zpátky do ringu pouze boj o titul

Ve svém posledním představení, které se uskutečnilo 27. října, Heather jednomyslným rozhodnutím porazila Shelly Vincent. Po tomto zápase Hardy prohlásila, že zpět mezi čtyři provazy ji dostane pouze nabídka boxovat o jeden ze tří světových titulů. "Jsou tu ještě tři pásy, které chci sjednotit. Pokud se nedohodne zápas na této úrovni, těžko mě někdo v ringu uvidí."


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Heather "The Heat" Hardy slušně rozjela i kariéru v MMA. Loni po podepsání smlouvy s Bellatorem dostala šanci na debut v rámci akce Bellator 180. Její soupeřkou byla zkušená Alice Yauger, pro kterou to byl poslední zápas kariéry. Heather jí loučení neusnadnila a porazila jí TKO ve třetím kole.

Heather


Ve druhém zápase narazila na Kristinu Williams a byla z toho první porážka. Zápas ukončilo lékařské rozhodnutí ve druhém kole. Poslední vystoupení se Heather opět povedlo a na únorové akci Bellator 194 přetlačila po tříkolové bitvě Anu Julaton na body. Uvidíme, jestli ještě Heather letos v oktagonu uvidíme, ale jak sama prohlásila: "V MMA jsem neřekla poslední slovo, máte se ještě na co těšit!"


Další články