Sleduj nás

Garba: Rád se srovnávám s těmi nejlepšími. Pešta, Ragozin, Vémola, nástup!

Garba: Rád se srovnávám s těmi nejlepšími. Pešta, Ragozin, Vémola, nástup!
Vojtěch Garba byl ještě nedávno poměrně neznámým jménem, během poslední akce RFA o sobě dal ale velmi nahlas vědět a teď si říká o ta největší sousta.

Šestadvacetiletý český talent před týdnem v sobotu na body po vynikajícím souboji udolal Gorana Reljiče. To je mimochodem bojovník, který má zkušenosti z UFC, ale také KSW, kde porazil i takového Attilu Végha.

Garba se tomuto soupeři postavil tváří v tvář a šel s ním do několika krvavých výměn. Ukončení sice viselo ve vzduchu, ale bohužel jsme se ho nedočkali. Bodoví rozhodčí ovšem i tak českého borce obdarovali výhrou, která měla cenu zlata.


https://top-fight.cz/real-fight-arena/s-podvodnikem-garbou-je-nutna-odveta-dozaduje-se-souper/

Vojtěch Garba šokuje fanoušky


„Je to pro mě fantazie a obří úspěch!“ netajil se Garba nadšením, když mu byla po duelu zvednuta ruka. „Už před zápasem jsem ze srandy říkal, že když Gorana porazím, tak budu lepší zápasník než Végh s Vémolou. Ten se zápasům s velkými soupeři, jako jsou Ragozin a Pešta, celou dobu vyhýbal. Tohle já dělat nebudu,“ přidal a naznačil tak své plány.

„Chci se utkávat s těmi nejlepšími. Pokud mi teď dovezou Viktora Peštu nebo Mikhaila Ragozina, tak budu jenom rád. Já se zápasům s nimi vyhýbat nebudu,“ řekl serveru kaocko. „Chci ukázat, že je v českých a slovenských organizacích jen jeden král polotěžké váhy, který se neschovává! OSSS!“ završil známým Vémolovým pokřikem.


Garba se tedy nyní nese na vítězné euforii. Jelikož je stále mladý, budoucnost je mu v mnoha ohledech otevřená. Teď už je jen na organizaci, které jméno mu do příště seženou. Nesmíme zapomínat ovšem ani na tu možnost, že Reljič nepochybně bude chtít odvetu.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu