Sleduj nás

Gaethje: Pokud porazím Khabiba, tak se Conor vrátí. Pokud prohraju, tak si na návrat už netroufne

Gaethje: Pokud porazím Khabiba, tak se Conor vrátí. Pokud prohraju, tak si na návrat už netroufne

Důchod? Pouhá zástěrka, jak se vyhnout nějakému zápasu. Přesně takto „chytře“ podle Justina uvažoval Conor McGregor, který nechtěl projít eliminační titulovou fází. Místo toho si užívá pomyslného důchodu, z něhož se může vrátit, jakmile bude znát vítěze duelu Khabib vs. Gaethje.

„Myslím si, že bude znova bojovat,“ nerozpakoval se nad ničím nový dočasný šampion z divize lehké váhy, jenž si na UFC 249 po skalpu Tonyho Fergusona zajistil bitvu s Khabibem Nurmagomedovem. A až bude po všem, tak se prý rozsekne, zdali se bouřlivý Ir vrátí. „Pokud vyhraju já, tak se dozajista vrátí, ale pokud vyhraje Khabib, tak vůbec netuším. Nejsem si jistý, že by tak učinil,“ pravil.


Jedenatřicetiletý Gaethje si často s Conorem (a zejména v posledních dnech) vjížděl do vlasů. Když však došla řeč na zásluhy, nebál se vzdát hold tam, kde náleží. „McGregor je legenda. Cokoliv udělal, to bylo legendární, nic z toho mu určitě nelze upřít. Zaslouží si uznání. V tomto sportu dosáhl všeho, čeho chce každý bojovník dosáhnout. Takže klobouk dolů před ním, ale stejně se už nemůžu dočkat, až ho udeřím do ksichtu,“ sdělil.

Conor McGregor se v současné chvíli nachází na další pracovním odpočinku. Paradoxem ovšem zůstává, že jakmile opět pověsil rukavice na hřebík, tak o něm začali všichni mluvit. I to ale může být další z jeho „kouzelných“ taháků, jakého chtěl docílit. Momentálně Notoriouse vyzvali Tony Ferguson a Rafael Dos Anjos. Ještě před pár dny to byl Anderson Silva a nyní jej pošťuchují jak Khabib Nurmagomedov, tak i Justin Gaethje.Další články