Sleduj nás

Gábor Boráros: Lidi se mi tam klaní! V Maďarsku jsem opravdu velká hvězda a budu tam mít televizní show

Gábor Boráros: Lidi se mi tam klaní! V Maďarsku jsem opravdu velká hvězda a budu tam mít televizní showFOTO: OKTAGON MMA

Smutné období, kdy bývalý bojovník Oktagonu nemohl zavadit o práci, je u konce. Nabídky se zajímavými projekty se na Gáborově stole doslova hromadí a možnosti potetovaného bijce jsou takřka neomezené.

Konec ve žluto-černé organizaci je podle Borárose naprosto definitivní. I když se Pavol Neruda a Ondřej Novotný vyjádřili ve velmi vstřícném stylu, poslední Gáborovo prohlášení jim zmrazí úsměv na rtech.

„Oktagon mi žádnou nabídku nedal a asi už ani nedá. Celou dobu se mnou nepočítali. Nemluvili se mnou, nenapsali a neozvali se. S RFA mám teď dohodnuté nějaké věci, takže je jasné, že teď to pro mě bude jednička,“ prozradil Boráros, pro koho nyní bije jeho srdíčko.


Real Fight Arena má pro Gábora připravené dva vyzývatele. Frederico Komuenha i Adam Jakubík si na „Beasta“ hodně věří, a klidně se mu postaví na jeho domácí půdě při turnaji v Nových Zámcích. Kromě RFA má Gábor rozjeté jednání o dalším zápase i s ruskou organizací ACA. I když se premiéra nevyvedla podle představ, Boráros zřejmě dostane šanci napravit si reputaci.

„Vypadá to, že ještě budu bojovat v ACA. Mám však i další nabídky. Manažer, se kterým jsem se potkal v Moskvě, mi psal, protože chtějí, abych šel do nějaké reality show. Podle mě je to něco jako Oktagon Výzva, ale bude to v Dubaji. Musím zjistit, jestli mi to smlouva s ACA dovolí. Pokud se to podaří, tak budu asi bojovat tam. Loni jsem byl i v jedné reality show v Maďarsku, což bylo super. Jsem tam opravdu velká hvězda. Vím, že tam letos budu mít další tři televizní show,“ pochlubil se Gábor v rozhovoru pro Netky.sk.


Jak se zdá, Gábor se nakonec může všem smát. Po jeho sázkařské aféře jej škarohlídové posílali pracovat na stavbu nebo zpátky hlídat supermarket, ale karta se obrátila a Borárose budeme dál vídat v kleci. Uvidíme, jestli se druhá šance projeví i na jeho tréninkovém nasazení a zda přijde nějaké velké vítězství.


Další články