Sleduj nás

Fury: Wilder je pro mě strašný s*áč. Doufám, že mu Ruiz pořádně rozbije hubu

Fury: Wilder je pro mě strašný s*áč. Doufám, že mu Ruiz pořádně rozbije hubu
Tyson Fury doslova ztratil nervy, když před ním novináři zmínili jméno Deontaye Wildera. 

Více než šedesát tisíc lidí se vydalo na Tottenham Hotspur Stadium, kde se nyní v sobotu večer konal zápas mezi Tysonem Furym a Derekem Chisorou. Kvalita mezi oběma boxery byla ovšem natolik markantní, že si úřadující britský šampion v pohodě dokráčel za svou třetí obhajobou.

Když bylo po všem, vyslovil Tyson své přání, že by se příště rád střetl s Oleksandrem Usykem. Jeho nabídka má ovšem jen omezenou platnost. Jak federace WBC potvrdila, zanedlouho bude šampionovi klepat na dveře povinný vyzývatel, jenž vzejde z duelu Andy Ruiz vs. Deontay Wilder.


Zase Wilder? Ano, Fury o něm ví, ale po jeho dalších prohlášeních s ním už ztrácí trpělivost. „Ani to jméno přede mnou neříkejte! Podle mě je Deontay sráč. Pokud jsem ho třikrát porazil a on stále tvrdí, že jsem podváděl a na něj se snesla nějaká mračna smůly, tak ať si vážně políbí prdel už,“ řekl evidentně rozladěný šampion, který místo oslav vítězství opět řešil svého starého rivala.

Tyson Fury nechce ukoncit karieru Tyson Fury


„Upřímně doufám, že mu zmaluje ksicht také někdo jiný, aby se nemohl vymlouvat jen na mě. Rád bych, aby mu dal nakládačku už Andy (Ruiz). Wilder je jako člověk naprostý sráč. Vůbec ho nemám rád. Prohraje čistě a férově a nikdy nepřizná, že je ten druhý lepší. Už jsem slyšel milion důvodů, proč se mnou prohrál, ale žádný z nich nebyl, že jsem byl lepší,“ rozpovídal se Fury.

„Doufám, že ho Ruiz sekne, až se spolu utkají, ale upřímně tomu moc nevěřím. Pravděpodobně to dopadne tak, že Wilder bude celý zápas horší a pak trefí ten jeden svůj úder a vyhraje. A pokud vyhraje a bude chtít čtvrtý zápas, tak musí přijít za mnou do Anglie. Na této podmínce trvám. Ať ty kecy o tom, že nejsem lepší jak on, říká před mými fanoušky. Ať také pocítí atmosféru nepřátelského prostředí,“ doplnil Fury.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články