Sleduj nás

Fury: Už žádné napůl ready, tentokrát jsem kompletně připravený a Wildera knokautuju!

Fury: Už žádné napůl ready, tentokrát jsem kompletně připravený a Wildera knokautuju!

Odveta byla dohodnuta, datum již představeno a bitva se blíží. Spolu s tím se mezi oběma tábory začínají opět rozviřovat emoce, které začaly houstnout už během prvního a podle mnohých velice kontroverzního měření sil.

Wilder sice poslal Furyho dvakrát k zemi, avšak nebýt těchto knockdownů, na body by vyhrál Fury. A ten měl dle mnoha expertů vyhrát i tak, na což jsme si z řad diváků, zápasníků i bývalých rozhodčích vyslechli už dost. Výsledkem byla remíza, která se nikomu nelíbila, a tak bylo logické, že přijde na řadu odveta.

„Zápas s Wilderem je potvrzen a podepsán!“ odhalil Fury, jenž byl zastižen před svým domem ve zbrusu novém černém Ferrari. „Datum je 22. února (2020), jde se na to!“ potvrzoval.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Od prvního zápasu již uplynulo více jak sedm měsíců. Fury se tehdy dostával do své optimální formy, kterou postupně ztrácel od té legendární výhry nad Vladimirem Kličkem z roku 2015. Touto výhrou se pro něho ztratila i chuť k boxu, neboť nabyl dojmu, že již celý tento sport pokořil. On sám si toho byl vždy vědom, když říkával: „Má bojová technika je antistylem pro všechny současné boxery.“


Fury měl svým způsobem pravdu. S jeho stylem si doposud nemohl poradit nikdo. Jenže jak už tomu bývá zvykem, jak vymizí hlad, tak i touha vyhrávat jde dolů. Za ty roky, co byl Fury mimo hru, jeho fyzická stránka velmi opadla. První zápas s Wilderem přišel, jak britský bijec uvádí, ještě v době, kdy se teprve zahříval. Napodruhé už bude všechno jiné.

„Protentokrát už Wilder nepotká soupeře, který tři roky nezápasil. Už žádný napůl ready fighter, tentokrát to bude kompletně připravený a naprosto abstinující protivník, který mu jde vzít ten zelený pásek. A teď se můžete vsadit, že ho ku*va knokautuju!“ rozvášnil se Fury.

Než k tomu souboji dojde, čeká na oba borce ještě jeden zápas. Wilderův soupeř již byl odhalen, je jím Luis Ortiz, Tysonův soupeř se teprve domlouvá. Oba duely by se však měly uskutečnit začátkem podzimu.Další články