Sleduj nás

Floyd Mayweather vs. Logan Paul, podrobnosti, fight card, video

Floyd Mayweather vs. Logan Paul, podrobnosti, fight card, video
První zmínka o tom, že by legenda boxu Floyd Mayweather sdílela jeden ring s Youtuberem Loganem Paulem, zněla všem fanouškům bojových sportů jako naprostá utopie.

Vše se ale změnilo ve chvíli, kdy Loganův bratr Jack uzemnil bývalého šampiona Bellatoru. Ben Askern nastoupil nepřipravený a v naprosto tragické kondici. Na vážení vypadal jako dítě jedoucí na odtučňovací tábor a k zemi se poroučel za necelé dvě minuty.

I přes tyto okolnosti byla Jackova výhra prvotřídní senzací a výzvy od bojovníků pro oba kontroverzní baviče se začaly rojit jako houby po dešti.


Důvod je jasný. Askern si vydělal za dvouminutovou ostudu jako za tři zápasy v UFC a počet prodaných PPV atakoval jeden a půl milionu! Pokud někdo na světě slyší na podobná čísla a je schopný je posunout ještě o level výše, je to právě Floyd Money Mayweather.

Netrvalo dlouho a zápas dostal konkrétní místo i datum, Hard Rock stadium v Miami, 6. června 2021. Celou událost doplní souboj o titul WBA v těžké váze mezi Jeanem Pascalem a Badou Jackem. Ze známých osobností se v ringu představí například hvězda NFL Chad Johnson a někteří další jsou v jednání.


Logan Paul box prohra

Co se týče aktérů hlavního zápasu, jejich představení snad nemůže být rozdílnější. Logan Paul má za sebou jeden exhibiční zápas, který prohrál předloni v listopadu po šesti kolech na body.

V tomto boji jeho výhody sečteme velmi rychle. Kromě věku jím bude rozhodně výška a rozpětí paží. Pokud se pak jedná o druhého aktéra výdělečného souboje, bude výčet jeho úspěchů podstatně bohatší. Čtyřiačtyřicetiletý borec vyhrál během svojí kariéry patnáct světových titulů!

Jako amatér získal bronzovou medaili na Olympijských hrách. V profesionálním ringu absolvoval padesát zápasů, ve kterých rozdal sedmadvacet knockoutů a nikdy neodcházel poražen! V roce 2016 ESPN vyhlásilo Pretty Boye jako nejlepšího boxera posledních pětadvaceti let napříč váhovými kategoriemi.

BOX: Floyd Mayweather vs. Logan Paul


Účel souboje, ve kterém se utká možná nejlepší boxer historie a absolutní sportovní nula, je tedy všem jasný. Money dokázal za svůj život prodat čtyřiadvacet milionů PPV! Za bratry Paulovými stojí obrovská komunita jejich fanoušků na sociálních sítích. Pokud se naplní předpoklady, může být toto propojení pomyslným zlatým vejcem.


K průběhu zápasu se asi není třeba příliš rozepisovat. Floyd ukázal s Conorem, že je stále naprosto geniální v obraně a čtení soupeře. Ir jej nedokázal významně ohrozit a stejný průběh se dá očekávat i od souboje s Loganem.

Fight card a live výsledky


Floyd Mayweather vs. Logan Paul (remíza)
Badou Jack vs. Dervin Colina
Jarret Hurd vs. Luis Arias
Chad Johnson vs. Brian Maxwell


Jean Torres vs. Zack Kuhn
Adrian Benton vs. Pedro Cruz
Micky Scala vs. Adam Ramirez
Viddal Riley vs. Quintell Thompson
Jalil Hackett vs. Angelo Diaz
Dorian Khan Jr. vs. Jonathan Conde


Mayweather nebude příliš tlačit na pilu, ale pohlídá si ataky soupeře a bude trestat z kontrů. Kurzy odpovídají rozložení sil, a proto se na Floyda sázet nevyplatí a ve výhru Logana věří snad jen legie jeho stoupenců na sociálních médiích.

Ve Spojených státech mohou již fanoušci zaplnit hlediště při sportovních akcích, a tak se můžeme těšit na bouřlivý večer. Ten může skončit velkou blamáží pro jednu z hvězd světového boxu, nebo očekávanou výukou rohovnického sportu.[joli-faq-seo id='48058']

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články