Sleduj nás

Sivák vs. Deák! Bomba na prosincovém turnaji Fight Night Challenge

Sivák vs. Deák! Bomba na prosincovém turnaji Fight Night Challenge
Slovenská organizace Fight Night Challenge nabídne fanouškům sedmadvacátého prosince tohoto roku sice opožděný, ale o to lepší vánoční dárek.

Podařilo se jí totiž pro svůj brněnský turnaj dohodnout naprosto snový zápas, ve kterém se proti sobě postaví Václav Sivák a Tomáš Deák.

Bývalý šampion OKTAGONu v bantamové váze Deák momentálně nastupuje v ruské organizaci ACA. Jednatřicetiletý borec má momentálně na kontě dvě výhry v řadě, ale do posledního zápasu odmítl nastoupit, protože jeho soupeř nenavážil ani dohodnutou váhu.


K nesplnění limitu Rustama Kerimova se přidaly i výhružky a také snaha Tomáše uplatit. Deák tedy odlétal z Ruska bez zápasu a silně znechucený. Nyní si může napravit náladu v boxerském klání proti jednomu z největších tuzemských talentů.

https://top-fight.cz/zapasy/dagestanec-nesplnil-ani-dohodnutou-vahu-a-tomas-deak-zapasit-nebude/


Vašek Sivák byl v minulém týdnu ohlášen jako čerstvá posila Real Fight Areny, ale konkrétní soupeř pro tuto organizaci je zatím velkou neznámou. Ostravský Bad Boy toho v pouhých třiadvaceti letech stihl opravdu dost. Jako první Čech vyhrál amatérské WAKO a posléze i WAKO PRO. Je také českým šampionem v boxu.

Začátkem roku si Vašek prožil úspěšnou premiéru v RCC, kde v extrémně těžkém zápase udolal na body Viktora Michajlova. Vrátil mu tak porážku, kterou s tímto ruským bojovníkem utrpěl v amatérech, a navíc upravil svoji profi bilanci na devatenáct výher s nulou na kontě porážek.

https://twitter.com/i/status/1362809170827890688

Sivák si boxerský zápas s hvězdou OKTAGONu zkusil poměrně nedávno. Letos v květnu na turnaji Vémola vs. Marpo změřil síly s šampionem bantamové váhy Jonasem Magardem.


Mezi oběma borci panovala před duelem poměrně dusná atmosféra, kterou oba přiživovali agresivním trash talkem. Zápas samotný potom nabídl vcelku jednostrannou podívanou, kdy mnohem rychlejší a techničtější Sivák dánského Žraloka jasně nabodoval.

Magard prokázal solidní odolnost, ale na výhru vůbec pomýšlet nemohl.

"Deák nějak komentoval to, že Vašek nebyl schopný ukončit Magarda. Tak jsme se toho s Attilou chytli a během pár dní jsme tento zápas domluvili. Dohodli jsme kola, rukavice a váhu, kde jsme museli najít kompromis. Dohoda je, zápas bude a v ringu se ukáže,“ popsal Vaškův manažer Adrian Smrčka, jak k očekávané bitvě vůbec došlo.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články