Sleduj nás

Fedor Emelianenko si na Rampageovi doslova smlsnul, KO přišlo ještě v prvním kole - VIDEO

Fedor Emelianenko si na Rampageovi doslova smlsnul, KO přišlo ještě v prvním kole - VIDEO

Bellator 237 je za námi a spolu s ním se pro japonské publikum uzavřel jeden velký příběh. Fedor Emelianenko, který zde strávil velkou část své kariéry, se zápasem s Quintonem Jacksonem přišel rozloučit. Jeho poslední duel však neměl dlouhého trvání.

Kdyby se zmíněná bitva mezi oběma váženými borci konala před několika lety, jak bylo původně v plánu, jistě by kdysi „Běsnící“ Američan vyzařoval větší aktivitu než nyní.

Quinton Jackson se na bojiště dostavil prakticky s nadváhou a nechal svého soupeře celé tři minuty diktovat tempo boje. Fedor prokazoval větší aktivitu, během níž byl nucen krýt pouze pár ne příliš nebezpečných kontrů. Finální úder přišel v čase 2:44, kdy legendární Rus vytáhl precizní KO.


Konec kariéry?

Fedor se po zápase chopil mikrofonu, kde poděkoval japonskému publiku. Překladatel daný proslov ovšem nezvládl zcela dokonale a zmínil, že pouť hvězdného zápasníka na této adrese končí, čímž vzbudil nečekaný rozruch (ačkoliv Fedor ještě předevčírem tvrdil, že si své bojové turné o něco prodlouží). Jak se o pár minut později ukázalo, Emelianenko se pouze rozloučil s tamními fanoušky. Poslední zápas to sice byl, ale pouze na japonské půdě.


Bellator 237, hlavní karta, výsledky:

Fedor Emelianenko def. Quinton Jackson by KO (punch) at 2:44, R1
Michael Chandler def. Sidney Outlaw by KO (punch) at 2:59, R1
Michael Page def. Shinsho Anzai by KO (punch) at 0:23, R2
Lorenz Larkin def. Keita Nakamura by unanimous decision (30-27, 30-26, 30-26)
Kana Watanabe def. Ilara Joanne by TKO (punches) at 4:39, R3
Goiti Yamauchi def. Daron Cruickshank by submission (rear-naked choke) at 3:11, R1


Další články